Армійський гороскоп на 17 травня 2021 року

16.05.2021
Армійський гороскоп на 17 травня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
На старті нового робочого тижня ваші думки, почуття і вчинки будуть знаходитися в деякому безладі, що може привести до напруги у спілкуванні з побратимами. Проте, конфліктів все ж краще уникнути.

Телець
Вам варто скинути всі тяготи і проблеми минулих днів і скористатися понеділком, як новою сторінкою. Зрештою, на вулиці панує весна, надихайтеся та з гордістю виконуйте свій військовий обов’язок.

Близнюки
Не намагайтеся сьогодні витрачати час на те, щоб когось у чомусь переконати. Подібні розмови ні до чого не приведуть, а тільки загрожують вам конфронтацією. Краще доводьте правоту не словом, а ділом.

Рак
Гармонійний і спокійний день чекає сьогодні на представників цього знаку зодіаку. Віддайте перевагу розуму і логіці, особливо якщо справа стосується проблем з дисципліною у вашому підрозділі.

Лев
Вам доведеться в перший робочий день бути пильними. Не пропустіть сьогодні можливості взяти участь у заходах з бойової підготовки, які можуть значно вплинути на вашу професійну кар'єру.

Діва
Ви сьогодні можете помітити за собою певну невдоволеність, сумнівність, бажання повернути об'єктивні події назад. Вам варто кардинально змінити погляди на життя, і з позитивом віднестись до зміни місця служби.

Терези
Терези цього понеділка зможуть отримати користь буквально з усього, чим займатимуться. Відмінний день для того, щоб намітити нові великі справи та провести майстер-клас з чищення зброї.

Скорпіон
Не дозволяйте собі лінуватися. Саме сьогодні у вас є всі шанси втілити в реальність новаторські ідеї. І не соромтеся звертатися до військовослужбовців, які можуть допомогти вам словом чи ділом. 

Стрілець
Ви сьогодні можете натрапити на труднощі в спробах налагодити гарну атмосферу у військовому колективі, або виконати якісь домовленості. Відкладіть подібні справи хоча б на завтра.

Козеріг
Зірки пророкують вам вельми вдалий день як для легкого шопінгу у військторгу, так і серйозних капіталовкладень. Сьогодні ви можете придбати все, що вам по кишені та вашій душі завгодно.

Водолій
Уникайте сьогодні ризикованих ситуацій на передових позиціях та авантюр. Зайві переживання вам сьогодні ні до чого, а вже тим більше стреси без вагомих на те причин.

Риби
У перший день тижня зірки наполегливо рекомендують рибам утриматися від романтичних пригод і не шукати свою снайперську пару. Шанси на успіх сьогодні критично низькі, адже карантин це не канікули.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток