Армійський гороскоп на 18-19 квітня

17.04.2020
Армійський гороскоп на 18-19 квітня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

У першій половині дня буде вкрай нелегко налаштуватися на робочий ритм. Субота ніби й вихідний, але парко-господарський день ніхто не скасовував.

Телець

Гороскоп буквально закликає подбати про власне здоров'я. Спорт, фізичні навантаження та консультація лікаря у військовому шпиталі вам вкрай необхідні.

Близнюки

Ці дні сприятливі для налагодження стосунків із близькими вам людьми. Проведіть із ними більше часу і трохи відстороніться від військових зобов’язань. 

Рак

Якщо ви планували провести вихідні на природі подалі від усіх - саме час. Від таких пригод дістанете не лише задоволення, а й необхідний досвід з тактичного орієнтування на місцевості. 

Лев

Дні обіцяють бути вельми вдалими, однак за однієї важливої умови: незважаючи на те, що попереду вихідний, постарайтеся провести його за розкладом вашої військової частини. 

Діва

Не варто концентруватися на дрібних дисциплінарних порушеннях, які дошкуляють вам ось уже не перший день. Сміливо беріться за нові справи, і способи вирішення неузгодженостей знайдуться.

Терези

Згадайте, як давно ви телефонували батькам, рідним. Військові обов’язки забирають багато часу, але це не привід забувати про близьких. Їхнє мовчання аж ніяк не свідчення байдужості. 

Скорпіон

Левову частку вихідних можуть відібрати ваші побратими або колеги по роботі. Звідусіль на вас будуть сипатися пропозиції і несподіванні завдання, а також прохання про допомогу.

Стрілець

Уникайте ухвалювати стратегічно важливі рішення, куди більш правильним і результативним виявиться простий шлях. Вирішити нагальні питання буде далеко не так складно, як могло здатися раніше.

Козоріг

Варто піти на поступки і притримати гонор. Будьте поступливішими і отримаєте підтримку від другої половини вашого сімейного підрозділу.

Водолій

Намагайтеся виконати усе  заплановане, не відкладайте на ще один вихідний. Інакше ви ризикуєте отримати нову порцію документів на підпис командиру.

Риби

Не треба нехтувати сьогодні допомогою і порадами від випадкових перехожих. Вам здасться це безглуздим, але  патрульний ВСП може підказати шлях, який ви шукаєте.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток