Армійський гороскоп на 18 жовтня 2021 року

17.10.2021
Армійський гороскоп на 18 жовтня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен 
Уважно стежте за своїми діями та словами. Сьогодні головнокомандувач може бути більш суворим і вимогливим до вас.

Телець
Бережіть нерви, вони вам ще знадобляться. Після всіх справ проведіть час за чашкою теплого чаю та вечірніми розмовами з товаришами по службі.

Близнюки
Гарний день для нових починань. Будьте впевнені у своїх діях та чекайте на похвалу від командира за ініціативність та силу духу.

Рак 
Саме час для того, щоб подзвонити своїм рідним та друзям. Вони дуже скучили та чекають на ваш дзвінок.

Лев
Сьогодні на Левів чекає нове життєве випробування, а може головнокомандувач доручить їм важливе завдання. Варто стиснути зуби та виконати його якісно, бо це може допомогти Вам у майбутньому.

Діва
Будьте обережні, щоб випадково не запізнитися на ранкове шикування. Навіть через таку невелику помилку у вас можуть виникнути проблеми.

Терези
Хтось протилежної статі дуже хоче вам сподобатися та чекає першого кроку саме від вас, придивіться до свого оточення у підрозділі.

Скорпіон 
У вашому житті відбудуться певні зміни. Ви почнете дивитися на світ зовсім іншим поглядом або, можливо, вас навіть підвищать. Головне —
бути уважним, щоб не пропустити можливість.

Стрілець 
Гороскоп каже про нові перемоги, що зміцнять ваш бойовий дух, але не можна розслаблятися або зарозуміватися, бо через це можна втратити повагу товаришів.

Козоріг
Початок дня може бути не таким, як ви планували, але після смачного обіду настрій покращиться та військові тренування будуть проходити легше, ніж зазвичай.

Водолій 
Сьогодні можна трохи відпочити та зайнятися своїм психологічним здоров’ям. Можливо вам треба поділитися своїми почуттями та переживаннями з військовим психологом або товаришем по службі.

Риби
Ваше життя тільки у ваших руках, якщо хочете щось змінити, то сьогодні  найкращий час для рішучих кроків. Можливо ви захочете бути залученим у незвичній для вас місії або завданні.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток