АРМІЙСЬКИЙ ГОРОСКОП НА 19-20 ЖОВТНЯ

АРМІЙСЬКИЙ ГОРОСКОП НА 19-20 ЖОВТНЯ

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Щоб удача вас не залишила, не зважайте на дрібниці. Визначте головні завдання і потихеньку йдіть до мети. Також ці вихідні сприятливі для придбання побутової техніки.

Телець

Не відмовляйтеся від допомоги впливових друзів. Однак будьте обережні з проханнями, щоб не перегнути палицю. Особливо стосується строковиків і курсантів, які мріють про добове звільнення в суботу.

Близнюки

Сьогодні вас можуть мучити сумніви, щодо того як провести вихідні. Не намагайтеся відразу приймати рішення. Довіртеся своїй інтуїції або ж запитайте поради у замполіта.

Рак

Намагайтеся не вкладати гроші в сумнівні справи. Перевіряйте всі благочинні організації. Будьте пильні.

Лев

На службі на вас покладають великі надії. Однак не варто розслаблятись.  Потрібно працювати ще вдвічі сильніше. Авторитет у військовому колективі має високу ціну.

Діва

Ваша працездатність на піку. Сьогодні ви можете звернути гори. Використайте це аби в неділю відпочити, переглянути кіно чи послухати правильне радіо.

Терези

Сприятливий дні для удосконалення домашнього затишку, а також для купівлі меблів. Ви давно планували оновити спортивний майданчик.

Скорпіон

Скорпіонам слід бути більш обережними у висловлюваннях. Особливо це стосується діалогів з підлеглим особовим складом. Пам'ятайте слово не горобець....

Стрілець

У ці дні на вас чекає справжня казка. Чекайте надзвичайний подарунок від другої половинки або несподіваний сюрприз від комбрига.

Козеріг

Субота вдалий день для підписання важливих документів. Козероги, які працють у відділі кадрів частини вас це особливо стосується.

Водолій

Неділя прекрасний день для того, щоб провести його зі своєю другою половинкою. У кого в планах звільнення готуйтесь до нового знайомства.

Риби

Зверніть увагу на своє здоров’я. Хронічні застудні захворювання ‒ справа складна й вимагає ретельного обстеження. Проведіть вихідні в теплі в своєму підрозділі, а в понеділок завітайте в санчастину.