Армійський гороскоп на 19 травня

18.05.2020
Армійський гороскоп на 19 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні ви зрозумієте, що довгий час боролися лише з уявним ворогом. Можливо, надалі варто уважніше прислухатися до порад близьких. Вони точно не хочуть вам нашкодити, однак з боку краще бачать ситуацію.

Телець
На вівторок вам не варто намічати глобальні плани, оскільки є високий ризик того, що вони не збудуться. Постарайтеся також уникати прийняття стратегічних рішень, а також трохи почекайте з відрядженнями та подорожами.

Близнюки
Вас чекає складний у моральному плані день. Ви можете бути нервозними та проявляти незадоволеність. Тому у вівторок не слід піддаватися на ворожі провокації та витрачати психологічні ресурси на непотрібні переживання.

Рак
У вівторок ви відчуєте надзвичайний прилив натхнення. Варто скористатися моментом і реалізувати давні творчі бажання. Можливо, саме це стане поштовхом для початку ремонту у розташуванні підрозділу.

Лев
Сьогодні вас буде оточувати особлива атмосфера, яка допоможе боротися з труднощами, які зустрічаються на бойовому шляху. Варто перестати нервувати й усвідомити, що все найважче вже позаду.

Діви
Можливо, вам здається, що ви вирішуєте важливі справи оборонного характеру та можете жорстко спілкуватися з усіма оточуючими, але насправді це не так. Варто переглянути своє ставлення до підлеглих.

Терези
У вівторок вам бажано виділити час на особистісний розвиток. Візьміться за мілітарну історію або ж поцікавтесь новими зразками озброєння. Постарайтеся "переварити" інформацію та зробити правильні висновки.

Скорпіон
Сьогоднішній день обіцяє вам поліпшення фінансового становища. Можливо, вам віддадуть старий борг, або ж вас чекає премія за ураження ворожого БТРа. Задумайтеся про те, куди найкраще вкласти ці кошти.

Стрілець
Вівторок розставить всі крапки над "і" в безлічі питань. Можливо, командир спустить вас з небес на землю в професійному плані та покаже, наскільки дійсність відрізняється від ваших вигадок про роботу. 

Козоріг
Сьогодні ви маєте можливість домогтися успіху в різних аспектах військової служби. Єдине, про що варто було б потурбуватися — фінанси. Тому постарайтеся подбати про заощадження.

Водолій
У вівторок вас учергове відвідають геніальні ідеї про проведення вашого дозвілля з побратимами. Водночас, тим складніше вам буде зібратися з силами щодо роботи та всього, що стосується серйозних питань.

Риби
Вам варто приділити якомога більше часу своїм близьким. Не забувайте і про сімейний підрозділ. Влаштуйте приємний відпочинок своїм рідним і коханим, побалуйте їх увагою і приємними подарунками.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток