Армійський гороскоп на 2-3 листопада

01.11.2019
Армійський гороскоп на 2-3 листопада

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Цими вихідними вас чекають тільки позитивні емоції. Зробіть собі приємно — купіть щось у військторзі. Це задасть настрій на весь тиждень.

Телець
Хтось на службі може вчинити підлість. Будьте насторожі і нікому не розповідайте важливу інформацію.

Близнюки
Доведіть всі справи на службі до кінця і подумайте про те, як влаштувати ввечері приємне побачення для двох. Тоді і на тиждень буде романтичний настрій.

Рак
Зателефонуйте батькам. Вони чекають цього завжди, незалежно від ситуації. Поділіться з ними своїми переживаннями. Це не завжди схвалить командир, але сьогодні вони обов’язково вас зрозуміють.

Лев
Навіть якщо підсумок про який ви мріяли досить дорогий — неважливо. Всі покупки, зроблені сьогодні, окупляться в майбутньому.

Діва
Відвідайте світлицю чи сходіть у клуб частини. Там на вас чекає цікаве і важливе повідомлення.

Терези
Вам здається, що без вас все розвалиться і ніхто, крім вас, не може зробити добре. Але це не так. Більше довіряйте своїм бійцям і ви побачите, що вам від цього стане легше.

Скорпіон
Може, ви готові до сім’ї або дітей? Це питання крутиться навколо вас з моменту підписання першого контракту з ЗСУ. У вихідні ви отримаєте відповідь на це питання.

Стрілець
Скажіть начальству те, що вас хвилює. Якщо умови на позиції у вас не дуже, то не мовчіть, інакше нічого не зміниться. Не бійтеся висловлювати свою думку, і до вас почнуть прислухатися.

Козоріг
Якщо ваше серце вільне, то є всі шанси зустріти свою половинку. Поводьтесь чемно аби потрапити у звільнення.

Водолій
Поспіх вам ні до чого, він може призвести до негативних наслідків. Врівноваженість і виваженість головні козирі вправного бійця.

Риби
Займайтеся улюбленими справами. Зробіть все можливе, щоб сходити на рибалку чи пограти футбол з колегами із сусіднього підрозділу.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток