Армійський гороскоп на 2 грудня

01.12.2019
Армійський гороскоп на 2 грудня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати свій день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен 
Некерованість і непередбачуваність — складові вашого дня. Це становитиме незручності, адже службова діяльність передбачає жорстку дисципліну.

Тілець 
Ваше завдання сьогодні -  надихати на  подвиги. Ви маєте давати розпорядження, а не виконувати їх. Вольові командирські якості стануть у пригоді.

Близнюки 
Близнюки, постарайтеся скерувати сімейний корабель у правильному напрямку. Сходіть разом на прогулянку, обговоріть плани - вихідні вже близько, як і парково-господарський день.

Рак 
Пристосовуйтесь до обставин і сумлінно виконуйте службові обов’язки. Не варто конфліктувати,  сьогодні краще змиритися із ситуацією.

Лев
Сьогодні той самий день, коли робота корисна для вашого здоров’я -  спортивне свято у вашій військовій частині.

Діва 
Ваша зарозумілість може зіграти злий жарт. Не виходьте за межі пристойності, й ви зможете зберегти репутацію, адже у кожного солдата вже є смартфон.

Терези 
Щоб зберегти внутрішній спокій, постарайтеся в цей день не інтригувати. Оскільки ледь помітний безлад може перерости в подальший хаос. А військовий комендант вашої частини від хаосу не буде в захваті.

Скорпіон 
Не вірте нічому, поки не побачите не власні очі. Це те ж саме, що списувати майно, не перевіривши його наявність.

Стрілець 
Стрільці, можливо, ви залежите від побратимів більше, ніж думаєте насправді. Тому доведеться врахувати цей факт при плануванні бойових чергувань на місяць.

Козоріг 
Протягом дня ви будете занурені в роботу. Зверніть увагу на дрібні недоліки в підрозділі. Від їх усунення залежить ваше кар’єрне майбутнє.

Водолій
Доля — не іграшка, тому не варто з нею жартувати. Цього дня ви отримаєте чимало знаків, які можуть здатися символічними. Але це всього лише військовий психолог випробовує нову методику оцінювання стану військовослужбовців.

Риби 
Сьогодні вам можуть нагадати про давно забуту обіцянку. Її варто виконати, хоча вам буде здаватися це не дуже хороша ідея, заступати в наряд перед вихідними.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток