Армійський гороскоп на 2 листопада 2020 року

01.11.2020
Армійський гороскоп на 2 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогодні варто відкласти всі важливі справи — перевага в цьому бою не зовсім на Вашому боці. У понеділок Вам варто ретельно розпланувати всі справи, оскільки подальший тиждень буде цікавим і насиченим.

Телець

Вам сьогодні не варто займатися важкою фізичною працею. Егоїзм і нетерпимість до ініціатив, що надходять від керівництва військової частини, можуть ускладнити взаємини з колегами або керівництвом.

Близнюки

Гороскоп на сьогодні попереджає Близнюків: можливо, недоліки у підрозділі, на які ви не звертали довгий час належної уваги, саме сьогодні можуть вийти назовні.

Рак

Вам сьогодні зірки обіцяють початок великих змін. У понеділок все буде сприяти тому, щоб Раки показали всі свої військові навички і, зробивши це грамотно, вони отримають тільки високі результати.

Лев

Гороскоп на понеділок для Левів передрікає їм масу емоцій: представники знаку неодмінно виявляться в центрі уваги всього батальйону. Можливо, сьогодні втіляться в життя одні з найсильніших бажань Левів.

Діва

Вам сьогодні можуть загрожувати несподівані неприємності, проте вони не матимуть глобального характеру. Постарайтеся поводитися в будь-якій ситуації максимально достойно і не запізнюватись на шикування.

Терези

Представники знаку Терези в понеділок зіткнуться з проблемами зі здоров'ям. Варто проаналізувати свій спосіб життя і звернутись по допомогу в санчастину.

Скорпіон

Початок тижня для Скорпіонів обіцяє бути сприятливим у всьому. Це може стосуватися спілкування з коханими, переговорів зі старшим начальником і навіть виграшів у лотерею.

Стрілець

Гороскоп на сьогодні для Стрільців попереджає про раптові зміни у повсякденній діяльності вашого взводу, які можуть трохи "підкосити" Ваш бойовий дух. Однак, варто розуміти, що все, що не робиться — на краще.

Козеріг

У понеділок вранці Козерогам варто взяти невелику паузу: тільки якщо ви наповнені енергією, решта робочого дня пройде спокійно. Зірки радять сходити на ранкову зарядку після підйому.

Водолій

Сьогоднішній день обіцяє бути пасивним і дещо важким для Водоліїв. Найкраще не займатися нічим для вас новим як на роботі, так і в позаслужбовий час. Багато в чому потрібно буде проявити силу волі, щоб уникнути негативних наслідків в майбутньому.

Риби

Вам варто набратися терпіння і постаратися не приймати ніяких важливих рішень. Якщо є якась можливість — спробуйте відгородити себе від загальних шикувань особового складу.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток