Армійський гороскоп на 2 лютого 2021 року

01.02.2021
Армійський гороскоп на 2 лютого 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше спланувати свій день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Не варто ділитися подробицями про своє життя, цими відомостями можуть скористатися недоброзичливці. Не слід критикувати колег по роботі або начальство, інакше ви ризикуєте потрапити в украй неприємну ситуацію.

Телець
Необхідно зберігати емоційну рівновагу і спокійно ставитися до перешкод, які виникають на вашому шляху. З начальством бажано бути коректними.

Близнюки
На службі й у побуті зможете організувати колег та рідних для виконання власних завдань. Не забувайте, що ви зараз перебуваєте в сильній позиції, тому можете багато чого встигнути зробити.

Рак
Потрібна буде мінімальна напруга з вашого боку, і тільки в той момент, коли треба просто не пропустити свій шанс. Всі службові питання вирішаться з легкістю.

Лев
Виключіть навіть незначний вияв агресії. Пам’ятайте, що ви не бронетранспортер, а людина. Тільки люб’язність допоможе розв’язати ваші проблеми.

Діва
На службі постарайтеся не конфліктувати з керівництвом, виявіть витримку, дотримуйтеся пристойності, це вам зарахується, можливе навіть заохочення.

Терези
Вас захопить вітер змін. Він буде підштовхувати до звершень у різних сферах. Тепер дуже важливим є вміння зосередитися й встигнути бути в потрібному місці в потрібний час.

Скорпіон
Вам доведеться розгрібати рутину. Буде важко, однак нагорода негайно з’явиться разом із грошовим забезпеченням. Дослухайтеся до нової інформації, але ретельно перевіряйте її.

Стрілець
Будьте уважні при спілкуванні з колегами. Перш ніж прийняти важливе рішення, уважно все обміркуйте
тоді у вас обов’язково все вийде.

Козоріг
Виявитеся настільки сильні й оптимістичні, що перешкод для вас просто не існуватиме. Будьте гранично уважні з грошима й цінними паперами, бо цього тижня висока ймовірність обманів та крадіжок.

Водолій
Якщо близькі чогось не розуміють, почекайте, поки вони самі попросять у вас поради. Інакше ваша люб’язність може викликати роздратування та спровокувати конфлікт.

Риби
Можете зробити майже неможливе, але варто задуматися, чи потрібно це вам. Рідні та близькі будуть виявляти до вас симпатію, допомагати й підтримувати ваші ідеї, навіть найсміливіші.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток