Армійський гороскоп на 2 вересня

Армійський гороскоп на 2 вересня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Хочуть цього десантники чи ні, але сьогоднішній день буквально вимагатиме від вас активних та вольових дій, сміливих стратегічних рішень. Це можуть бути як службові, юридичні питання, так і побутові, сімейні.

Телець

Сьогодні ці воїни спробують встигнути все й одразу, але поспіх не принесе бажаних результатів, а вже тим більше успіху. Зараз у вашому житті якраз той момент, коли треба звіряти кожен крок з тактичною картою.

Близнюки

Ось і настав той довгоочікуваний сприятливий період, який всіляко допоможе вам здійснити плани та перейти на натівські стандарти. Щоправда, для цього вам доведеться чимось пожертвувати.

Рак

Вам у жодному разі не можна сьогодні зупинятися перед труднощами, нехай навіть крос з усією снарягою на плечах вдасться неможливим. Швидше за все, ви недооцінюєте свої сили й можливості.

Лев

Гороскоп на 2 вересня приготував для вас девіз "боротися, боротися і не здаватися". Не кидайте розпочаті справи, і не ведіться на ворожі провокації. Буде складно, але все, що ви вже встигли почати, вирішиться на вашу користь.

Діва

По-справжньому легко сьогодні буде артилеристам. Деякі обставини виявляться сильнішими за вас, але це ніяк не відіб'ється на ваших успіхах чи невдачах. Ви зумієте знайти компроміс буквально в будь-якій ситуації. Можливі зміни в особистому житті.

Терези

Перша половина дня зажадає від цих військовослужбовців чимало зусиль. Навіть найпростіші завдання зі стройової підготовки можуть здатися сьогодні проблемами, якщо ви не проявите креатив і наполегливість.

Скорпіон

З ранку день здасться доволі легким та сприятливим як для інтенсивної роботи, так і для відпочинку. Перша половина дня — оптимальний час для службових нарад і загальних шикувань.

Стрілець

На вас чекає ранок суперечок і з'ясування відносин. За сприятливих обставин ви без проблем розв'яжете будь-які проблеми. Якщо проявите терпіння, то маєте нагоду отримати подяку від командира.

Козоріг

Вас сьогодні можуть чекати непередбачені складнощі, які можуть обернутися напругою в спілкуванні з сімейним підрозділом. Продумайте всі важливі події сьогоднішнього дня, і спробуйте слідувати плану.

Водолій

Першу половину дня варто присвятити розв'язання проблем, які накопичилися з минулого тижня. Проявіть на роботі уважність, особливо, якщо ваші завдання будуть стосуватися благополуччя вашого батальйону.

Риби

На вас чекають значні зміни в повсякденній службовій діяльності, у вас нарешті з'явиться час для відпочинку. Проведіть його з користю, займаючись самоосвітою, або ж присвятіть родині.