Армійський гороскоп на 20 січня

19.01.2020
Армійський гороскоп на 20 січня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати свій день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Професійні питання сьогодні займатимуть важливе місце. Доведеться докласти всю свою силу волі й завзятість, аби подолати усі тяготи військової служби.

Телець
Сьогодні ви відчуєте прилив нових сил та енергії. З великим ентузіазмом візьметеся розв'язувати питання служби, а стосунки з командиром можуть трансформуватися в позитивний бік. 

Близнюки
Сьогодні доведеться взяти участь у вирішенні якихось колективних справ і питань, але від великих фінансових вкладень краще утриматися, тож прибережіть грошове забезпечення на більш сприятливий день.

Рак
Із самого ранку краще налаштуватися на серйозну роботу. Менше розпорошуйтеся емоційно, тоді встигнете на обідню перерву. Увечері постарайтеся оточити себе людьми, які викликатимуть приємні емоції.

Лев
Сьогодні ви повинні налаштувати свій розум на позитивну хвилю, починаючи з самого ранку. У другій половині дня очікуються деякі труднощі на роботі, однак ваші знання допоможуть їх подолати без доган від командира. 

Діва
Сьогодні постарайтеся спокійно й виважено вирішувати всі справи. У поїздках, особливо далеких, будьте обережні, тож вирушаючи у відрядження дотримуйтесь правил безпеки.

Терези
Найбільше цей день підходить для залагодження якихось практичних справ і питань. З укладанням угод краще почекати, тож з рапортом на короткострокову відпустку радше підійдіть завтра. 

Скорпіон
Цей день може виявитися дуже плідним, якщо ви заздалегідь усе сплануєте й визначите для себе досяжні цілі. Відносини з побратимами можуть загостритися через взаємну впертість. Увечері прийміть ванну з морською сіллю, запаліть свічки, увімкніть приємну музику й розслабтеся.

Стрілець
Будьте обережні у витратах та уникайте конфліктів з вищим керівництвом. Не ігноруйте прохання підлеглих та поцікавтеся їхніми справами.

Козоріг
Цього дня вдасться продемонструвати свої найкращі якості в спілкуванні з близькими людьми. Також деякі зможуть поліпшити стосунки з командиром, що може стати першим кроком до просування по кар’єрній драбинці.

Водолій
Щире спілкування з колегами буде в пріоритеті. Можливо, спершу з'являться легкі сумніви щодо правильності вибору професії, проте протягом дня ви зрозумієте, що зробили усе правильно.

Риби 
Протягом останніх тижнів ви брали на себе багато зайвих обов'язків. Однак попри понаднормовий робочий графік, вам вдалося домогтися дуже гарних результатів. У ці дні ви отримаєте деяку компенсацію у вигляді подяки або премії. Ймовірно, це стимулюватиме і надалі віддавати пріоритет професійній діяльності.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток