Армійський гороскоп на 20 травня 2021 року

19.05.2021
Армійський гороскоп на 20 травня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
У цей день вам важливо буде відмовитися від критичного ставлення до себе та підлеглих офіцерів — постарайтеся сприймати світ таким, яким він є. Неприємних розмов старайтеся уникати та не починати.

Телець
Вам сьогодні притаманні емоційні спалахи та внутрішні конфлікти, які можуть стати причиною не надто хорошого настрою. Старайтеся у моменти непевності не приймати стратегічних рішень та не наражатися на відповідальну роботу.

Близнюки
День для вас сьогодні минатиме вдало. Варто не відступати від своїх передових позицій, навіть якщо на шляху виникають перешкоди — зорі на вашій стороні, що неодмінно сприятиме успіху, нехай і не миттєвому.

Рак
Ви сьогодні у прийнятті важливих рішень, щодо життєдіяльності бригади можете довго коливатися між усіма "за" і "проти", вишукувати плюси та мінуси, і врешті, так і не прийти до остаточного рішення. Тому прийняття відповідальних рішень найкраще перенести сприятливіший для цього час.

Лев
Постарайтеся не відкладати вирішення термінових наказів на більш пізній термін. Якщо мріяли про нову посаду, зараз вдалий момент для того, щоб поборотися за неї. Шанси на підвищення високі.

Діва
Вам зараз бажано не починати шукати нове місце служби, а напрацювати авторитет у чинному військовому колективі. Справи, які вимагають великої активності будуть даватися доволі просто. Потрібно тільки щиро вірити в себе і те, що все вийде; ну і звісно, що не лінуватися.

Терези
Сьогодні вам легко вдаватимуться контакти з командиром та побратимами, переговори проходитимуть успішно. При прийнятті важливих рішень варто дослухатися до свого серця, воно допоможе не схибити.

Скорпіон
Сьогодні задумані вами справи вдаватимуться, потрібно тільки вірити в себе, і слідувати чітким правилам статутів. Починається сприятливий час для здійснення запланованих справ, розв'язання важких питань і проблем.

Стрілець
Вам сьогодні може не вистачити чутливості й гнучкості щодо своєї снайперської пари. Що ж, доведеться коханій людині набратися терпіння! Тим, у кого є діти, варто приділити достатньо уваги їхньому розвитку та відпочинку.

Козоріг
На вас неочікувано може навалитися вир емоцій — старайтеся втрачати голову в міру, все ж таки ще не п’ятниця! На службі завбачливо розставте собі пріоритети та складіть план, щоб від пункту до пункту швиденько втілити все заплановане.

Водолій
Потрібно бути готовим до важкого бою зі спокусами, обманом та ілюзіями. Необхідно постаратися стримати себе і не випускати на поверхню негативні емоції щодо оточуючих людей. Конфронтація вам ні до чого, краще візьміться за саморозвиток.

Риби
У Риб день сьогодні буде сповнений теплих і трепетних почуттів — підвищена емоційність матиме позитивний характер. За серйозні документи оборонного характеру вам сьогодні може не надто кортіти братися — що ж поробиш, день такий!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток