Армійський гороскоп на 2020 рік

Армійський гороскоп на 2020 рік

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати наступний 2020 рік, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Визначтеся, в чому ваше покликання: де ви проявили себе як зразковий військовослужбовець, а де вичерпали свій професійний ресурс. Внутрішня готовність стане пусковим механізмом змін. Звільніть простір для нового, що вже на порозі.

Телець
Будьте комунікабельним, активно маневруйте на лінії зіткнення, сприймаючи все нове. Прекрасне і багатогранне життя з радістю відкриває обійми допитливим, непосидючим Тільцям, що прагнуть бути в курсі всіх змін — від пліток у  військовому колективі до подій світового масштабу.

Близнюки
Ваші бажання священні. Задовольняйте навіть дрібні примхи, але за власне грошове забезпечення. Проте тримайте руку на фінансовому пульсі й пам'ятайте: ви здобувач, годувальник родини і захисник держави. Треба віддати борги, створити міцну платформу для життя і чітко визначитися з посадовим окладом, від якого залежить матеріальне майбутнє.

Рак
Пошук покликання та ідеального шляху проходження військової служби триватиме. За рік ви провели величезну роботу і чітко визначилися, які погляди є рідними, а які нав'язані командиром, родиною, побратимами, і від них слід відмовитися. Не шкодуйте про спалені мости, вони -  поштовх до поступу.

Лев
Ви отримали максимально позитивний заряд протягом року. З натхненням працювали, зразково виконували бойові завдання, розважалися. Щоб не злякати птаха щастя, позбувайтеся комплексів, самовдосконалюйтесь, займайтеся волонтерством.

Діва
Навколо багато доброзичливих та цікавих людей. Тісніше спілкуйтеся з ними, просіть поради, адже у вас спільна дорога до мети. Обмінюйтеся досвідом, ідеями, опановуйте тонкощі військової професії — саме робота в колективі сприятиме успіху. Експериментуйте, ламайте совкові стереотипи мислення, адже сьогодення вимагає натовських стандартів.

Терези
Скеруйте всі зусилля в професійне річище -  на кону бажана посада. До цього ви йшли багато років.  Помиляйтеся, падайте, але понад усе рухайтеся до перемоги. Хочете модернізувати підрозділ, змінити військово-облікову спеціальність, ваш вибір повинен відповідати покликанню душі. І навіть не думайте про роботу в тилу!

Скорпіон
Не зациклюйтесь на планомірному несенні служби. Зірки вимагають рішучості, тож надайте перевагу діям над роздумами. Вчіться сіяти зерна високого у своїй культурно-просвітницькій роботі, і вони дадуть благодатні паростки для духовного перетворення підлеглого особового складу.

Стрілець
Якщо проморгали удачу, нарікайте лише на себе.  Цьогоріч працюйте над виправленням недоліків. Надолужуючи згаяне, ризикуйте - на вас чекають важкі бойові завдання. Ризикуйте розважливо, не нервуйтесь через норми забезпечення військових, зберігайте спокій, інакше зірки візьмуться за ваше перевиховання.

Козоріг

Ви виступатимете  центром гравітації, навколо якого обертається життя підрозділу. Тож будь-яке невиконання наказів може зашкодити службовій репутації. Будьте скромним і тактовним: не слід нестись до мети, як кавалерист, не не враховуючи інтереси інших.

Водолій
Трудові жнива тривають. Якщо запряглися - завзято оріть, ретельно виконуйте щоденні накази, відточуйте професійну майстерність, яка неодмінно знадобиться в майбутньому. Грошове забезпечення буде на рівні. Гребувати завданнями — собі дорожче. Якщо на душі шкребуть кішки, робота — найкращий порятунок.

Риби
Ви - яскрава індивідуальність, тож не намагайтеся розчинитися в військових  лавах. Дослухайтеся до серця і займайтеся корисним хобі, отримуючи від цього задоволення. Виховуйте довірений вам особовий склад, чуйно ставтеся до коханих, разом розважайтеся. Життя прекрасне, насолоджуйтесь ним кожної секунди.