Армійський гороскоп на 22-23 серпня

21.08.2020
Армійський гороскоп на 22-23 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Не варто сьогодні недооцінювати ситуацію на лінії зіткнення, можливостей ваших конкурентів або недоброзичливців. У такому випадку з вами грають нечесно, а це дає суперникам додаткові карти на руки.

Телець

Вихідні цього тижня дозволять вам максимально проявити свої творчі здібності, перевірити інтуїцію, випробувати удачу. Але це ніяк не відноситься до ризикованих бойових операцій, яких сьогодні зірки радять уникати.

Близнюки

Ви цими вихідними впевнені максималісти, життя б'є всередині вас ключем, а це саме час проявити креатив і активність поза армійською сферою. Поверніться до старих хобі, ідей, нових навичок та сфер діяльності.

Рак

Життєвий потенціал представників цього знаку останнім часом спрямований тільки вгору, і завдяки цьому вам вдасться зовсім по-новому оцінити переглянути ставлення до військової служби.

Лев

Ви можуть розраховувати на вельми сприятливі вихідні. Закінчивши насичений трудовий тиждень, ви сміливо можете відправитися відпочивати. Не виключені приємні новини зі штабу!

Діва

Бажано виключити будь-яке спілкування зі сторонніми, вживання продуктів невідомого походження та водіння  БТРа в нічний час. Негативну атмосферу дня варто розбавити за улюбленою книгою.

Терези

Вихідні дні для представників цього знаку несуть негативні тенденції. Ваш гороскоп попереджає про дрібні непорозуміння і напружені діалоги, які можуть виникнути цього дня у військовому колективі.

Скорпіон

Ви можете відчути нездужання і втому, так відбився на вас попередній насичений трудовий тиждень. Ви не шкодували себе на полігоні й мало приділяли час відпочинку, на чому варто зосередитися цими днями.

Стрілець

Вам може бути складно впоратися з наказами командира. Перешкодити може банальна зміна настрою та легка апатія буквально до всього. Остерігайтеся спалахів емоційності, можливі нервові зриви й травми.

Козеріг

Вами буде керувати спонтанність, і проявлятися це буде буквально у всьому, починаючи від слів і закінчуючи військовою дисципліною. Саме тому сьогодні не на часі втілювати амбітні й навіть новаторські ідеї.

Водолій

Гороскоп для вас несе знак нервозності й бажання втекти від загальних шикувань та активностей. Зірки радять звернути сьогодні увагу на нові ділові пропозиції, щоб отримати максимальну вигоду.

Риби

Відмовтеся від затятих спроб відстояти свою правоту, ви напевно зіткнетеся з запеклим протистоянням і зазнаєте бойового травмування. Нехай буде так. Незабаром у вас з'явиться шанс відігратися.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток