Армійський гороскоп на 22 червня 2021 року

21.06.2021
Армійський гороскоп на 22 червня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Зараз найкращий час для того, щоб закріпити свої успіхи у виконанні службових задач. Закріпити - це розповісти керівництву або товаришам по службі, тим самим заручившись їхньою підтримкою.

Телець

Сьогодні на горизонті з'являться справи і службові клопоти, які вимагатимуть твоєї безпосередньої участі. Побережи свої ноги - носи саме сьогодні зручне взуття - імідж - важлива річ, проте здоров'я важливіше.

Близнюки

Сьогодні в основному ти зможеш освоїти новий навик або удосконалити вже знайомий, ми рекомендуємо сходити на стрілецький полігон. День буде досить конструктивний - поїздки, переговори, корисні новини. Ви отримаєте інформацію, на яку давно чекаєте. 

Рак

Сьогодні вдень може відбутися дуже бажана і давно розроблена угода - це стане для Вас приємною несподіванкою, можливо навіть підвищення. Це наповнить Вас оптимізмом і припливом енергії на весь день.

Лев

Вам потрібно діяти швидко і не відволікатися на дрібниці, інакше ризикуєте все зіпсувати, таким чином підвести не лише себе, а й побратимів.

Діва

З самого ранку Ви з головою підеш в роботу, і виринути буде нелегко. Зірки гороскопу радять Діві використовувати таку здатність до концентрації, щоб блискуче впоратися з важливими справами, даними командиром.

Терези 

У Терезів раптово прокинуться організаторські здібності. Ви і самі здивуєтеся, але з вас вийде хороший лідер, який в майбутньому зможе очолити не один підрозділ.

Скорпіон

Пам’ятайте одну з найголовніших істин життя – немає нічого постійного. Якщо ви змиритись з тим, що все змінюється – пережити день буде легше. Той ж, хто всіма силами не бачитиме необхідності в змінах, і старатиметься залишити все як раніше, може зіткнутися зі складнощами.

Стрілець 

Поспішність Стрільця буде навпаки гальмувати й затягувати час службі. Постарайтеся сфокусуватися на чомусь одному.

Козоріг

Сьогодні Ви будете навідріз відмовлятися приймати чиюсь допомогу. Що ж, це непогано, але правильно розраховуйте свої сили, аби не заснути на чергуванні.

Водолій

День не схиляє Водолія до того, щоб самому здійснювати службові подвиги, проте він спокійно може здійснювати ці подвиги руками оточуючих.

Риби

Ви сьогодні будете не впевнені в своїх силах. Відкиньте сумніви, і тоді Вам вдасться з усім впоратися.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток