Армійський гороскоп на 22 липня

21.07.2020
Армійський гороскоп на 22 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Якщо ваше самопочуття дещо погіршується у зв'язку з нервовою обстановкою довкола і ви надто емоційно сприймаєте поточні проблеми, то варто звернутись за порадою до військового психолога.

Телець

Сьогодні все робитимете через силу, оскільки вже давно мрієте про літній відпочинок. Але відпустка ще нескоро, тож будьте готові до подолання нелегкої смуги перешкод. 

Близнюки

У цей день висока ймовірність конфронтацій та провокацій. Вимоги членів сім'ї зростатимуть, і ви будете з усіх сил намагатися впоратися з ними.

Рак

На вас чекає чудовий ранок. Можливо, приємним сюрпризом здивує  снайперська пара. Та день обіцяє бути напруженим, тож знадобиться вся ваша енергія.

Лев

Життя вирує, і вам це, безумовно, подобається. Однак астрологи радять не пускати робочі справи на самоплин і ретельно контролювати  підлеглий особовий склад. 

Діва

Сьогодні ймовірні проблеми з грошовим забезпеченням. Можливо, вам доведеться сильно напружитися, щоб отримати нові тактичні рукавиці. 

Терези

У цей день більше уваги приділіть своїй військовій частині та сімейним проблемам. Та все ж перед тим як взятися за зміну інтерєру казарми та декором житла, добре подумайте. 

Скорпіон

Не ставтесь легковажно до свого самопочуття. Якщо хоч трохи нездужаєте, завітайте до військового шпиталю і не наражайте себе та близьких на небезпеку.

Стрілець

Цей день може стати для вас тріумфальним. Ваші ідеї будуть почуті й схвалені керівництвом і колегами. Однак не варто їх просувати занадто наполегливо, інакше можете нажити собі ворогів. 

Козоріг

Ви тримаєте свої емоції в тонусі, що безумовно допомагає бути стресостійким і пильним розвідником. Але не забувайте і про відпочинок, аби не згоріти на роботі. 

Водолій

Звичайно, робота дуже важлива, але близькі вже давно чекають уваги з вашого боку. Ви можете відпроситись у командира з вечірнього шикування, щоб зробити рідним сюрприз.

Риби

Настає нелегкий період, пов'язаний із душевними переживаннями або фінансовими труднощами. Якщо стратегічно підійдете до розв'язання проблем, зможете досягти своїх цілей.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток