Армійський гороскоп на 22 січня

21.01.2020
Армійський гороскоп на 22 січня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати свій день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 
Овен 
На службі все йтиме як заведено — сюрпризів очікувати не варто. Є шанси, що робочі стосунки з колегами в майбутньому переростуть у міцну дружбу.

Телець 
Вам під силу навіть найбільш безнадійна справа. Не відволікайтесь на сварки чи суперечки, а направте енергію в конструктивне русло.

Близнюки 
Вам захочеться вийти за межі звичної службової діяльності і спробувати щось нове. Але не забудьте повідомити командира про свої далекоглядні плани, аби не отримати догану за порушення статуту.

Рак 
Ви легко читаєте поміж рядків. Сьогодні може випасти нагода скористатися своїм вмінням, виконуючи накази командира.

Лев 
Сьогодні вдалий час для самоаналізу, якщо нерішучість заважає рухатися уперед. Але вдаючись до психології, не забувайте про армійський розпорядок і виконання поточних завдань.

Діва 
Зірки радять у цей день подивитися на старі проблеми під іншим кутом. Ваша креативність у розв'язанні питань допоможе військовому організму запрацювати по-новому.

Терези 
Вам буде важко всидіти на місці. Направте енергію в конструктивне русло. Можливо, саме час подбати про спортивну підготовку ваших підлеглих.

Скорпіон 
Не маєте натхнення та почуваєтесь знесиленим — візьміться за книгу, що мотивує або перегляньте військові фільми, вони вас надихнуть. 

Стрілець
Надмірна обережність може бути потужним гальмом на шляху до реалізації ваших кар’єрних задумів. Добре подумайте, чи не маскується під "ретельним продумуванням ситуації" звичайний страх.

Козоріг 
Сміливо укладайте домовленості з військовими партнерами, зміцнюйте тили — ці справи супроводжуватиме вдача.

Водолій 
Знайти відповідь на питання, яке давно непокоїть, вдасться у книзі чи розмові із рідними. Тільки не гарячкуйте та добре обдумуйте інформацію.

Риби 
Риби будуть захоплені своєю ідеєю та старатимуться завоювати якомога більше прихильників. Вдасться це чи ні, залежатиме від характеру вашого задуму.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток