Армійський гороскоп на 23-24 листопада

22.11.2019
Армійський гороскоп на 23-24 листопада

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен  
День пройде для Овна під девізом розбору польотів покладених задач та розподілу нарядів. Нічого не поробиш — для того щоб рухатися далі, необхідно зупинитися та спланувати наступні дії.

Телець 
У будь-яких справах Тельцю просто необхідно позбутися від совкових стереотипів! День надасть йому хороші можливості, але тільки в тому випадку, якщо він буде діяти сміливо та дисципліновано. 

Близнюки
Близнюки ризикують присвятити весь день з'ясування якихось речей, які раптом здадуться їм важливими. Це може стосуватися навіть місця та часу шикування, або чистки зброї. 

Рак 
Рак може мимоволі згадати про старі догани чи стягнення. Можливо, дадуть про себе знати їх наслідки, а може бути, ситуація повториться, викликавши у Раків відчуття дежавю. 

Лев 
Лев може відчувати внутрішній конфлікт. Схоже, не все, що йому доводиться робити, він схвалює, — якісь військові обов’язки йому не до душі, оскільки суперечать його розуміння ситуації. 

Діва
Побратими будуть налаштовані стосовно Дів критично, тому зірки радять їм, по можливості, звести спілкування до мінімуму. Особливо з людьми, від яких Діва залежить, наприклад, з начальством. 

Терези 
Дивовижний день, коли у справах Терезам не варто чекати підступу. Звичайно, це не означає, що вони можуть повністю розслабитися і забути про оборону важливих позицій. 

Скорпіон 
Скорпіону варто переглянути свої плани на майбутнє, в тому числі й глобальні. Можливо, в них вкралася похибка, і Скорпіону вже давно потрібно змінити місце служби? 

Стрілець 
Не виключено, що Стрільцеві доведеться давати перед командиру звіт у своїх діях чи словах. Цього дня його можуть чекати усілякі ревізії, перевірки чи просто необхідність пояснювати свої вчинки. 

Козоріг 
Козорогові потрібна вся його дипломатичність і пильність! Службові питання, які йому доведеться вирішувати, будуть надто делікатними, щоб озвучувати їх прямо в лоб. 

Водолій 
Зірки не радять Водолію вести з оточенням свою гру — є ризик програти. Якщо ж у минулому Водолій намагався приховати або спотворити інформацію це може несподівано виплисти назовні. Нічого не поробиш, ви ж не партизан.

Риби 
Риби можуть свідомо чи несвідомо, виконувати роль посередника і миротворця між ворогуючими таборами. Правда, це буде непросто: весь день бідні Риби можуть відчувати себе як між молотом і ковадлом!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток