Армійський гороскоп на 23 січня

Армійський гороскоп на 23 січня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати свій день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Замість того, щоб занепадати духом — беріться за справи. Зараз ідеальний час для розв'язання усіх питань. Військовий колектив вам буде вдячний.

Телець
До неприємностей на службі ставтесь по-філософськи. Не варто брати до серця, все швидко владнається — командир змінить гнів на милість.

Близнюки
Наведіть лад не тільки в думках, а й на робочому місці. Парко-господарський день, як ніколи, буде доречним. А от у магазин краще не заходьте, можете накупити зайвого і витратити половину місячного грошового утримання. 

Рак
Військове керівництво сьогодні буде особливо вимогливим. Знадобиться увесь ваш дипломатичний талант, щоб розсунути жорсткі межі, виставлені командиром. 

Лев
Слід бути стриманішим у спілкуванні з людьми. Ваші амбіції військового керівника шкодять загальній справі – більше слухайте, а менше доводьте своє. 

Діва
Сприятливий період для нового –  роботи, стосунків, ремонту. Але щоб не оновлювати казарму власним коштом, спершу заручіться згодою від фінчастини.

Терези
Не розмінюйтеся на дрібниці, щоб не проґавити доленосний момент, який може вплинути на ваше армійське майбутнє.

Скорпіон
Надмірна емоційність може призвести до непотрібних фінансових витрат. Щоб вціліли не лише ваші гроші, а й військових побратимів, двічі подумайте перш ніж діставати гаманець із кишені.

Стрілець
Не піддавайтеся спокусам і азарту, інакше на вас чекають неприємності. Емоційність та екзальтованість доречні в театрі, а не у війську.

Козоріг
Зірки віщують вам успіх у новій діяльності. Тож варто подумати про військові курси з підвищення кваліфікації. Головне правильно обрати напрям для подальшого розвитку.

Водолій
Девіз цього дня — останнє слово завжди за командиром. Не варто відчайдушно доводити свою думку, адже сьогодні найменша суперечка загрожує перерости у гучну сварку.

Риби
Зорі віщують важливу та цікаву зустріч у першій половині дня. Тож зранку варто виїхати за межі розташування військової частини.