Армійський гороскоп на 25-26 вересня 2021 року

24.09.2021
Армійський гороскоп на 25-26 вересня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Легкі та вдалі дні, які подарують вам масу позитивних емоцій. Багато що виходить добре, вірогідні якісь приємні сюрпризи, дивні збіги та події, яким ви будете раді. Буде можливість приємно провести час з близькими або відпочити в компанії побратимів.

Телець
Друга половина вихідних підходить для покупок, в тому числі незапланованих. Ви вибираєте відмінні речі, але витрачаєте на них рівно стільки, скільки потрібно —
і ні копійкою більше. Можуть з'явитися відмінні ідеї, що стосуються служби, або додаткових джерел доходу.

Близнюки
Сьогодні ви швидко підвищите рівень своєї кваліфікації. Ви віртуозно діліться своїми знаннями та досвідом, прекрасно активізується ділове партнерство. Завдяки взаємовигідним договорам, ви зможете розширити свої партнерські зв'язки. Друга половина дня обіцяє вам боротьбу і перешкоди.

Рак
Поточне положення планет говорить, що на вихідних вам небажано надовго розлучатися з об'єктом вашої симпатії. Постарайтеся провести дозвілля наодинці з коханою людиною.

Лев
Важливо зберігати спокій: то, як складеться день, багато в чому залежить від того, чи впораєтеся ви зі своїми емоціями. Краще не поспішати, особливо коли мова йде про справи, важливих не тільки для вас.

Діва
Влаштуйте собі дні позитивних емоцій. Гарний настрій не тільки прожене похмурі думки, але і відновить загальне самопочуття організму. Творчо розвинена натура Діва наполегливо вимагає шляхів реалізації потенціалу.

Терези
Спокійні вдалі дні, добре підходить для того, щоб обговорити якісь важливі питання. Стає абсолютно очевидним те, що ви раніше могли тільки здогадуватися по чужих натяків. Ухвалити важливі рішення стане набагато простіше, багато сумнівів залишаться в минулому.

Скорпіон
Вихідні повні цікавих і оригінальних задумів в професійному плані, але водночас не всі бажане здійсниться. Хоча всі передумови до цього є, для вас відкривається нова перспектива. Але може статися так, що якісь життєві обставини не дозволять вам здійснити задумане.

Стрілець
Навіщо мучити себе марними та порожніми переживаннями? Час ваш союзник. Навчіться спокійно реагувати на події, що відбуваються навколо. Рівномірно розподіляйте періоди відпочинку та активної роботи.

Козоріг
У суботу будьте готові до перешкод в ділових контактах. Зірки будуть несприятливо впливати на вашу ділову репутацію та на службу в цілому. Якщо є можливість, то постарайтеся сьогодні знайти час для відпочинку, так буде краще.

Водолій
Вихідні навантажують нервову систему. Стрімко змінюючі події викличуть паніку. Розумові навантаження істотно знизять загальне самопочуття, а бурхлива уява Водолія підштовхне до рішучих дій.

Риби
У ці дні Рибам зірки обіцяють сюрприз від коханої людини. Не виключено, однак, що замість радості ви відчуєте розчарування. Постарайтеся не показувати цього своєї пасії. Якщо ви поки самотні, спробуйте не давати волі емоційних переживань.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток