Армійський гороскоп на 25 березня

24.03.2020
Армійський гороскоп на 25 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Можливо, раніше ви завинили перед побратимом, і він до цих пір не може відпустити образу. Подумайте над своєю поведінкою і тим, як можна виправити ситуацію.

Телець

Зверніть особливу увагу на відносини зі своєю другою половинкою. Через постійні службові відрядження ви можете втратити важливі моменти спільного життя.

Близнюки

Протягом усього дня з вами можуть траплятися найрізноманітніші курйози, однак не варто піднімати особовий склад по тривозі. Додайте в життя більше гумору і вона відразу ж заграє новими фарбами.

Рак

У вас можливі деякі фінансові труднощі. Будьте обережні з покупками дорогого спорядження Краще почекати з необдуманими капіталовкладеннями.

Лев

Незважаючи на те, що ваш настрій було неабияк зіпсовано, не вішайте ніс. Зірки обіцяють вирішення всіх службових питань і приємні сюрпризи.

Діва

Не бійтеся робити сміливі вчинки. Якась частка зухвалості може допомогти вам просунутися по кар'єрних сходах, а також кардинально змінити звичний хід життя.

Терези

Розслабтеся та делегуйте частину своїх обов’язків підлеглому особовому складу. Повірте, це набагато приємніше, ніж робити все самостійно зі збитком для власних інтересів.

Скорпіон

Не забувайте про те, що позаслужбовий час потрібно проводити в невимушеній обстановці з улюбленими людьми. Повністю розслабтеся і отримуйте задоволення від того, що відбувається.

Стрілець

Задумайтесь про своє здоров'я - навіть якщо ви відчуваєте себе прекрасно, загроза може прийти, звідки не чекали. Краще зайвий раз перестрахуватися і відвідати санчастину.

Козоріг

Зверніть особливу увагу на прохання молодшого офіцерського складу. Спробуйте закінчити всі незавершені справи і з чистою душею йти на відпочинок. 

Водолій

Саме час вирішити питання з постановкою на покращення житлових умов. Не відкладайте на завтра ті накази, що потрібно було зробити ще вчора. 

Риби

Вам необхідно задуматися про свою манеру спілкування зі своїми заступниками. Ймовірно, ви занадто несправедливі та вимогливі до ввірених вам військовослужбовців. Варто стати трохи м’якішим до оточуючих.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток