Армійський гороскоп на 25 червня 2021 року

24.06.2021
Армійський гороскоп на 25 червня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогодні буде гарний день для спілкування з іншими, не забувайте про рідних. Також цей день стане чудовою можливістю зробити щось корисне для суспільства та своєї частини.

Телець

У цей день ви будете переконливими і передбачливими. Вам легко вдасться справити гарне враження на всіх, з ким вам доведеться спілкуватись сьогодні. Нові бійці будуть прагнути потоваришувати з вами.

Близнюки

Для Близнюків, краще всього, цей день присвятити вивченню чогось нового, оскільки Ви будете максимально відкриті до будь-яких знань. Можливо, це Вам допоможе у подальшому просуванні по службових сходах.

Рак

Сьогодні чудовий день для вирішення питань у колективі, але важливі рішення краще приймати у другій половині дня. У цей день ніщо не зможе вас відволікти від серйозних справ, тому ведучи службу не хвилюйтеся через негаразди.

Лев

Ваш життєвий потенціал знаходиться на низькому рівні. Легковажне ставлення до здоров’я чи виснажлива робота можуть стати причиною нервового зриву, тож будьте уважнішими до себе і прислухайтесь до свого самопочуття, якщо будуть якісь погіршення – одразу до санчастини. 

Діва

У цей день вам слід бути дуже обережними під час керування автомобілем. Сьогодні, за допомогою, до вас можуть звернутись побратими. Будьте відкритими і не відмовляйте товаришам у своїй підтримці.

Терези

Цей день стане чудовим днем для спортивних заходів, театру, музичних концертів та будь-яких активних подій, проведіть час частиною, чи відділенням з користю. Якщо сьогодні вам доведеться все ж таки працювати, то всі зірки будуть вам у цьому сприяти.

Скорпіон

Це чудовий день, щоб провести його у колі побратимів. Запросіть бойових товаришів до себе, і проведіть свій уікенд у вашій компанії.

Стрілець

Стрільцям сьогодні вдаватиметься робота, за яку потрібно братися руками, а не головою. Дрібні ремонти, благоустрій частини,– це те, чому сьогодні треба віддати перевагу.

Козоріг

Якщо на сьогодні у вас були заплановані важливі зустрічі, то краще їх перенести на інший день. Служба буде потребувати великих зусиль та нестандартних рішень. 

Водолій

Життєвий потенціал має тенденцію знижуватись, тож сьогодні наповну скористайтесь днем - не хвилюйтесь, їжте корисну їжу і відпочивайте, але пильнуйте на службі.

Риби

Не нехтуйте порадами досвідчених офіцерів та старших побратимів у цей день. Сьогодні вам легко нашкодить звичка пропускати важливу інформацію та поради повз вуха.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток