Армійський гороскоп на 26 травня 2021 року

25.05.2021
Армійський гороскоп на 26 травня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Представників цього знаку чекає досить непростий день. У першу чергу складності можуть спіткати на службі — можливо, керівництво буде занадто прискіпливим. Постарайтеся все ж максимально стримано реагувати на всілякі провокації.

Телець
Вам варто згадати про справи, які чекають на вирішення. Терміново завершіть розпочаті ініціативи. Гороскоп на середу каже, що незабаром на вас чекає тривале службове відрядження.

Близнюки
Починається досить спокійний і часом навіть нуднуватий період. Настає час планомірного несення служби, і в сімейних стосунках певний час також буде штиль. 

Рак
Якщо ви планували провернути якусь бойову операцію, саме час взятися за реалізацією своїх планів. Гороскоп на сьогодні обіцяє вдалий день для успішного розв'язання всіх питань.

Лев
Представники цього знаку сьогодні можуть порушити правила статуту, що виправити потім буде дуже нелегко. Тому зірки рекомендують нічого не вирішувати зопалу. 

Діва
Поставтеся уважніше до побратимів поруч із вами. Можливо, вони можуть якось вплинути на вашу подальшу долю. Не будьте грубими до оточуючих, їхні образи можуть зіграти вам не на руку. 

Терези
Вам варто прислухатися до свого внутрішнього голосу та спробувати розкодувати усі тактичні позначки, які посилає вам ваша свідомість. Також не завадить взяти до уваги незалежну думку збоку.

Скорпіон
Сьогодні на вас чекають емоції і почуття, яких ви раніше не відчували. Також гороскоп на середу говорить про можливість надбання корисних зв’язків з оборонними фахівцями, які в майбутньому неодмінно зіграють свою роль. 

Стрілець
Зірки попереджають про можливу небезпеку, яка нависне над вами саме сьогодні. Уникайте місць обстрілів, а також краще відмовтеся від далеких поїздок за кермом.

Козоріг
Для вас настав не найлегший період — сьогодні ви будете непокоїтися за сімейний підрозділ. Вони, своєю чергою, також мають велику потребу у вашій допомозі та підтримці.

Водолій
Вам зірки рекомендують провести день повністю на самоті, присвятивши вільний час обмірковуванню подальшого несення служби. Грамотно складений перелік кроків і дій допоможе в реалізації намірів.

Риби
Будьте вкрай уважні при підписанні будь-яких документів. Сподівайтеся тільки на власний бойовий досвід і не намагайтеся ухилитися від роботи.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток