Армійський гороскоп на 27 квітня

Армійський гороскоп на 27 квітня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Овнам зірки пророкують несподівану фінансову удачу. Так, гороскоп на понеділок для Овнів обіцяє: нагорода за ураження ворожої техніки неодмінно знайде свого героя. 

Телець
Для Тельців настав час, який потрібно присвятити собі. У вас є чудова нагода відвідати курси підвищення лідерських якостей для сержантського та старшинського складу. 

Близнюки
Близнюкам із початком нового тижня воздасться сторицею: якщо ви наполегливо працювали, то неодмінно досягнете бажаного результату. Дуже успішний період для курсантів, якщо мова йде про ліквідацію заборгованостей. 

Рак
Для Раків успішний період в сфері професійної діяльності. Сьогоднішній гороскоп пророкує удачу в проведенні різних польових навчань та тренувань особового складу. Успішними стануть будь-які починання, поїздки і зустрічі. 

Лев
Левам зірки обіцяють фінансовий успіх. Щоправда, він поки  на стадії затвердження командиром, але згодом ваше матеріальне становище помітно покращиться. 

Діва
Дівам гороскоп на сьогодні радить приділити час дітям і другій половинці вашого сімейного підрозділу. Не забувайте, близькі потребують вашої уваги, тому важливо проявляти ініціативу. 

Терези
Для Терезів настає час нових перспектив і можливостей. Будь-які бажання можуть бути здійснені, якщо ви зробите правильний вибір. Пам'ятайте, потрібно діяти рішуче, а не сидіти на місці та чекати на подяки і позачергові звільнення. 

Скорпіон
Скорпіонам варто запам'ятати: настав час починати! У вашому житті стартує період, коли варто задуматися про підписання чергового контракту, втілення бажань і налагодження корисних контактів. 

Стрілець
Для Дів починається досить нелегкий період, проте він може відкрити абсолютно нову грань у вашому житті. Варто звернути увагу на тих, хто з усіх сил намагається Вам допомогти, тоді зможете озброїтись новими знаннями та гідними союзниками.

Козоріг
Понеділок, як не дивно, стане для Козорогів днем любові і романтики. Зазвичай, в повсякденному житті, Козероги не надто схильні до ніжностей, однак саме сьогодні у них прокинеться бажання присвятити свій позаслужбовий час другій половинці.

Водолій
Будинок і родина стануть для Водоліїв головною темою найближчого часу. З цього понеділка у представників знаку розпочнеться вдалий період для завершення будівельних робіт у підрозділі.

Риби
Зірки обіцяють Рибам продуктивний день, який потребує від Вас багато сил та енергії. Настав час розв'язувати службові питання, інакше все може закінчитися не найкращим чином.