Армійський гороскоп на 27 листопада 2020 року

26.11.2020
Армійський гороскоп на 27 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Для вас п’ятниця стане сприятливим днем для всього що пов'язано з подіями на любовному фронті. Готуйтеся до дуже приємних сюрпризів.

Телець

Останнім часом вам доводиться нелегко: навалилося багато рапортів та директив, а ваша відповідальність не дозволяє скинути з себе цей тягар. Ви на правильному шляху, скоро стане легше.

Близнюки

Вас чекає дуже непростий день. Можливі стреси, втома і нервування. Важкий кінець важкого тижня зможе розрядити порада військового психолога.

Рак

П’ятниця обіцяє стати днем безкінечних розмов і переговорів. Гарна можливість просити підвищення або позачергового звільнення.

Лев

Вам всього провести цей день з близькими і побратимами. Втім, навіть якщо у вас буде важкий і напружений день, то не турбуйтеся - вони зрозуміють.

Діва

Цим воїнам загрожують незначні фінансові втрати. Якщо ви не заощаджували останнім часом то краще не тринькайте грошове забезпечення.

Терези

Вам краще не приймати стратегічних рішень і відправлятися в тривалі відрядження. Все це може закінчитися бідою.

Скорпіон

Представникам цього знаку світить дуже спокійний день у режимі тиші. Ви плідно потрудились на роботі, переробили всі справи і вже готуєтесь до вихідних.

Стрілець

Головна порада дня для: не порушуйте розпорядок дня у вашій військовій частині, оскільки це може привести до неприємностей.

Козеріг

Ваша принциповість, проникливість і стриманість сьогодні працюють на вас. Всі ідеї та побажання будуть схвалені вищестоящим керівництвом.

Водолій

Можливо несподіване, але дуже приємне романтичне зізнання. Уважніше придивіться до посестер. Хтось вже довго потребує вашої уваги.

Риби

Не займайтесь нововвденнями у вашому батальйоні. Зірки кажуть, що імпровізація сьогодні не ваша стихія.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток