Армійський гороскоп на 28 травня

27.05.2020
Армійський гороскоп на 28 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Якщо маєте снайперську пару, на вас сьогодні чекають сюрпризи у стосунках. Можете затіяти щось романтичне та нове. Високі шанси, що ідея припаде до душі вашому партнеру.

Телець

Сьогодні робота у військовому колективі віщує неочікувано хорошу винагороду. Втім, за негативного збігу обставин та неуважності є шанси наразитися на небезпеку. Постарайтеся точно визначити, заради чого ви працюєте, і тверезо оцінювати ситуацію.

Близнюки

На вас сьогодні можуть чатувати труднощі у спілкуванні з сімейним підрозділом, причому виникнути вони можуть ні з того, ні з сього. Постарайтеся не вступати у гучні конфлікти, а мирно залагодити ситуацію.

Рак

Вам сьогодні може випасти нагода вибрати собі союзників у бойових завданнях на найближчі місяці: ретельно зважуйте усе та не ухвалюйте імпульсивних рішень.

Лев

Вам може випасти нагода побачити результати вашої праці, про яку ви вже давно забули. Можливе отримання премії за зразкове несення служби.

Діва

Ви сьогодні маєте високі шанси ускладнити свої стосунки з побратимами. Причиною цього може стати бурхлива реакція на ситуацію, яка буде вам не зовсім до вподоби.

Терези

У вас сьогодні сприятливий день для будь-якої роботи. Особливо вдалий він у військових фінансистів. Йтимуть підрахунки, аналіз даних та робота з комп'ютерами.

Скорпіон

Неочікувана ситуація може вибити вас сьогодні зі звичного ритму несення служби — зберігайте спокій, все залагодиться. Якщо не знаєте як діяти, згадайте, що у вас є люди, на яких можна покластися.

Стрілець

Сьогодні можливі різкі зміни обстановки на лінії зіткнення. Неспокійно і на фінансовому фронті: вам то випаде можливість добре підзаробити, то трохи втратити. 

Козоріг

Ви сьогодні відчуватимете тиск – імовірно, вам не до вподоби будуть рамки, які поставить командир чи близькі люди.

Водолій

У вас настав сприятливий час для підписання нового контракту зі ЗСУ. Також вдало протікатиме спілкування. Завдяки новій кооперації ви зможете зрушити з місця чимало невирішених питань.

Риби

Ви сьогодні зможете виконати більше наказів та завдань, аніж було заплановано. Такий перебіг подій неабияк додасть вам позитивної енергії, адже матимете більше часу на вихідних.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток