Армійський гороскоп на 29-30 серпня

28.08.2020
Армійський гороскоп на 29-30 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Вам краще відсторонитися від усього, що нагадує про службові будні та пов'язану з ними напругу. Бажано провести вихідні поза розташуванням військової частини. Не варто відмовлятися від запрошення на вечірку.

Телець

Представникам цього знаку краще триматися якомога далі від усього, що здатне ускладнити ситуацію на полі бою. Водночас це не привід повністю відгороджуватися від зовнішнього світу і позбавляти себе скромних радощів.

Близнюки

Для вас це гармонійні вихідні. Обстановка на лінії зіткнення позбавить вас від авантюризму і завищених сподівань, зате внесе у ваше життя більше спокою і рівноваги. У подіях можливий наліт романтики або незвичайний момент.

Рак

Зірки радять вам бути дружелюбнішими і терпимішими до підлеглого особового складу. День закликає до гуманності, пропонує рахуватися з загальноприйнятим етикетом і неписаними законами компанії.

Лев

Вам краще будувати плани на ці вихідні, виходячи з графіка нарядів і настрою командира. Не вітається ворожість. Варто відгукнутися на мирну пропозицію, прийняти запрошення в гості чи на невеликий культурний захід.

Діва

Вам буде складно розраховувати на повну свободу дій. Може виявитися неактуальним звичний сценарій вихідного дня. Однак день не такий поганий, як може здатися, особливо, якщо ви в компанії побратимів.

Терези

Вам варто використовувати ці дні тільки для відпочинку. Тим, хто віддає перевагу екстремальному виду спорту або іншому енерговитратному проведенню часу, краще уникати перевантажень і зняти вже свій бронежилет.

Скорпіон

Представники цього знаку потребують будинку або суспільства близьких, в чому можуть з гордості не зізнатися навіть самим собі. Зірки радять не відкидати можливість побути в колі сімейного підрозділу або серед друзів, якщо у вас теплі стосунки.

Стрілець

Вам не варто упускати можливість зайвий раз побувати на заході, або поспілкуватися з друзями. Розбіжності у військових званнях сьогодні відійдуть на другий план, а на першому місці будуть взаємні симпатії.

Козеріг

У ці вихідні виграють десантники, які володіють щасливою здатністю радіти дрібницям і випадковим удачам. Великий успіх у цей день під питанням. Не варто проявляти активність, витрачати великі гроші, будувати плани і давати обіцянки.

Водолій

Вам не варто що-небудь різко змінювати, в тому числі свою тактику ведення бою. Ранок — найкращий час для ритуалу, який підіймає вам настрій. Ним може стати будь-яке дійство, пов'язане для вас з відчуттям гармонії та комфорту.

Риби

Вам краще залишитися на самоті або злитися з батальйоном, вибрати позицію слухача, спостерігача або рядового. Індивідуальним планам щось завадить. Не варто проводити заходи, в яких ви хочете грати головну роль.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток