Армійський гороскоп на 29 липня

28.07.2020
Армійський гороскоп на 29 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Цей день принесе незабутні емоції. Якщо ви вже давно збиралися змінити імідж або зробити перестановку в казармі — саме час.

Телець

Сьогодні не варто розслаблятися: вас можуть чекати в кабінеті у полковника, тому не зменшуйте темп наприкінці робочого дня і не сперечайтеся з начальством.

Близнюки

День стане цікавим і незвичним. Середа для вас своєрідна точка відліку. Головне, не квапте події — у планової ротації є свій початок і кінець.

Рак

Вам варто пам'ятати — сєпари не сплять. Сьогодні можете стати жертвою помилкових звинувачень. Не кажіть зайвого тим, кому не довіряєте на 100%.

Лев

Самовдоволені представники цього знаку сьогодні можуть зазнати справжнього краху. Середа стане хорошим днем для відпочинку з сімейним підрозділом, але не кращим для вашої кар'єри.

Діва

Вам треба відпочити. Напишіть рапорт на відпустку, насолодіться книгою або хорошим фільмом і проведіть вечір у компанії близьких друзів. Пам'ятайте, що все сказане сьогодні може зіграти проти вас.

Терези

Не дозволяйте військовим радникам втручатися у ваші взаємини з близькими. Сьогодні варто відмовитися від гучних вечірок, а краще попрацювати на результат. Винагорода не забариться.

Скорпіон

Приділіть увагу сімейним проблемам. Зателефонуйте близьким, з якими давно не розмовляли, зробіть приємний сюрприз вашій  снайперській парі. Вечір краще провести на самоті.

Стрілець

Середа стане сприятливим днем для нових починань. Сьогодні вам варто взятися за планування графіку відпусток для підлеглого особового складу.

Козоріг

Сьогодні вам може здатися, що світ налаштований проти вас, але це не так. Не турбуйтеся і спробуйте максимально сконцентруватися на виконанні бойових завдань. Усе вийде.

Водолій

На вас чекають спочатку виснажливі тактичні тренування, а далі складний стратегічний вибір. Постарайтеся не концентрувати увагу на неприємностях.

Риби

Сьогодні можете отримати приємну новину зі штабу. Крім того, вас чекають бонуси  у вигляді поповнення грошового забезпечення. Вечір обіцяє бути затишним у компанії хороших друзів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток