Армійський гороскоп на 3-4 квітня 2021 року

02.04.2021
Армійський гороскоп на 3-4 квітня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Не бійтеся ввести в оману ворога заради виконання бойового завдання. Ви можете отримати хороший шанс проявити себе незамінним працівником, не пропустіть його. 

Телець
Озирніться навколо —
можливо, все найцікавіше в житті проходить повз вас. Варто дізнатись про заплановані заходи у вашій військовій частині у відділі МПЗ.

Близнюки
Якщо вас навантажують непосильною кількістю завдань та наказів, дайте зрозуміти, що непогано було б отримати за них гарну премію. Не бійтеся вести діалог з вищим керівництвом.

Рак
Зірки обіцяють удачу в амурних справах тим, хто зробить дійсно сміливий вчинок. Вперед, до справ!

Лев
Особливий період неодмінно скоро закінчиться. Перестаньте ставити до себе нереальні вимоги, тоді за вашим прикладом підуть інші військовослужбовці. 

Діва
Саме час зайнятися реалізацією своїх творчих бажань. Візьміть фарби, та намалюйте гарний мурал на фасаді однієї з казарм.

Терези
Вас чекають сюрпризи. Погляньте на своє службове становище під іншим кутом і будете вражені кількістю приємних дрібниць, які вас оточують.

Скорпіон
Попри завантаженість і посилений графік чергувань у вашій військовій частині, знаходьте час для близьких. Можливо, вони тримають на вас образу через малу кількість спільно проведеного часу.

Стрілець
Відкладіть у сторону свою впертість. Далеко не всі суперечки взагалі мають якийсь сенс, а ось гарна атмосфера у вашому військовому колективі може зіпсуватись.

Козоріг
Не забувайте, що все неможливе —
можливо. Титанічні зусилля та працьовитість дадуть свої плоди.

Водолій
Вас засмокче планомірне виконання службових обов’язків. Частіше відволікайтеся на невимушені заняття, не бійтеся пробувати нові тактичні прийоми. 

Риби
Можливо, вам здається, що весь колектив налаштований проти вас, однак, швидше за все, це лише плід вашої бурхливої уяви. Замість того, щоб страждати з цього приводу, зберіться з побратимами у позаслужбовий час та розберіться у ситуації.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток