Армійський гороскоп на 3 лютого 2021 року

02.02.2021
Армійський гороскоп на 3 лютого 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше спланувати свій день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Перебуватимете в центрі уваги та подій. Відчуєте приплив нових життєвих сил, з’являться чудові ідеї. А натхнення, як завжди, слід шукати на хвилях Армія FM.

Телець
Покажете всьому особовому складу блискучий приклад професіоналізму. Уважніше стежте за новинами, щоб не пропустити важливої, просто-таки чарівної для вас інформації.

Близнюки
Не бажано обговорювати своє особисте життя навіть із найближчими друзями. Краще не будувати грандіозних планів. Уникнути багатьох конфліктів допоможуть мудрість і поступливість.

Рак
Можете розкрити свої здібності та яскраво виявити широку й талановиту натуру. Удача супроводжуватиме вас майже в усіх справах.

Лев
Цього тижня можете чекати одночасно і на проблеми, і на успіхи. Вас супроводжуватиме небувала удача, чималу роль в цьому відіграють родичі.

Діва
Вас може тягти на необдумані ризики. Постарайтеся їх уникнути
вони не виправдають душевних і матеріальних витрат. Зміцниться ваш авторитет серед колег по службі.

Терези
Усі рішення варто ухвалювати самостійно та продумано. Покажіть, що голова вам потрібна не лише для споживання їжі.

Скорпіон
Не варто передчасно хвалитися своїми успіхами, цим можна викликати заздрість. Постарайтеся створити для себе оптимально зручний режим роботи, що дозволяє ощадливо використовувати власні енергетичні ресурси.

Стрілець
Усе залежить від того, як швидко ви перетворите супротивників на союзників. Наполегливість стане запорукою вашого успіху, але не забувайте про тактичне обходження гострих кутів.

Козоріг
Будьте обачнішими у висловлюваннях, вас можуть зрозуміти буквально. Не всім подобаються ваші жарти, будьте розсудливішими.

Водолій
Багато чого побачите з нової точки зору, але не захоплюйтеся аналізом на шкоду активній діяльності. Важливо не спізнюватися. Пам’ятайте про військовий професіоналізм.

Риби
Необдумані дії категорично неприпустимі, навіть у  дрібницях. Можете сподіватися на досвід і підтримку близьких, не слід нехтувати їхньою допомогою.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток