Армійський гороскоп на 30 березня

29.03.2020
Армійський гороскоп на 30 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Ймовірно, нещодавно ви пережили неприємне потрясіння, яке до цих пір не дає спокою вам і оточуючим. Постарайтеся сприймати те, що відбувається, з часткою гумору та думати про розвиток вашої військової кар’єри.

Телець

Будьте готові - на вас чекає напружений і нервовий робочий день. Однак не турбуйтеся - позаслужбовий час ви проведете в компанії близької людини. 

Близнюки

Цього дня представникам цього знаку не варто починати нові проекти або займатися відповідальними бойовими задачами. Дозвольте собі трохи перепочити, інакше вся ваша робота піде нанівець.

Рак

Можливе загострення на любовному фронті. Зверніть особливу увагу на оточуючих. Можливо, ваша "друга половинка" постійно знаходиться десь поруч, однак ви самі того не відаючи наполегливо ігноруєте всі очевидні знаки уваги. 

Лев

У вашому житті може наступити біла смуга, проте все першою чергою залежить від вас самих. Постарайтеся взяти себе в руки, зосередитися лише на важливих речах і перестати розпорошувати увагу на другорядні службові питання. 

Діва

Влаштуйте собі відпочинок від повсякденного несення служби та займіться тим, що вам до душі. Можливо, ви давно хотіли спробувати себе у творчості - саме час зробити це. 

Терези

Вам хоча б на деякий час необхідно забути про запальні риси характеру. Різкі фрази та вчинки можуть не на жарт можуть вам забезпечити місце у святковому наряді.

Скорпіон

Постарайтеся якомога швидше виконати всі накази та дерективи і з'ясувати стосунки з близькими. Можливо, вони вже давно потребують вашої уваги. 

Стрілець

Вам сьогодні пощастить у фінансовому плані. Гроші прийдуть звідки їх і не чекали. Однак краще зазирніть у фінансову службу вашої військової частини, щоб переконатись на усі сто.

Козеріг

Направте свою енергію в раціональне русло. Час у відрядженні можна провести з користю. Заведіть корисні знайомства, або ж попрацюйте над поліпшенням любовних відносин. 

Водолій

Слідкуйте за своїм здоров'ям - зірки прогнозують несподівані перевантаження та перепади настрою. 

Радимо відвідати санчастину.

Риби

Сьогодні удача на вашому боці. Не сидіть на місці - рухайтеся до чергового військового звання, поки зірки до вас прихильні.

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток