Армійський гороскоп на 30 жовтня

29.10.2019
Армійський гороскоп на 30 жовтня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Вранці будь уважніше під час поїздки на місце служби. Варто сконцентруватися на головних задачах командування і не витрачатися на дрібниці. У другій половині дня твої товариші можуть відмовитися від виконання своїх обіцянок, тож вся сила дисциплінарного Статуту у ваших руках.

Телець
У першій половині дня ваш морально-психологічний стан змінюватиметься і може спровокувати дрібний службовий конфлікт. Варто поговорити з побратимами, щоб знайти вихід зі складної ситуації. 

Близнюки
Цей день буде складним і монотонним. Вам доведеться усунути ваші недоліки. У другій половині дня ваш командир може провести перевірку. Намагайся уникнути конфліктної ситуації в колективі.

Рак
У першій половині дня прес-офіцер може запропонувати додаткові можливості. Не бійся публічності дій швидко і рішуче. У другій половині дня варто зайнятися відновленням стосунків з колегами в місцях вашої бойової слави. 

Лев
Цей день результативний для переговорів і налагодження зв'язків з цивільними та волонтерами. Використовуйте свої старі зв'язки, щоб отримати виважене командирське рішення. Доведеться більше часу витратити на роботу з документами по здачі військового майна.

Діва
Сьогодні на вас чекає публічне визнання в робочому колективі прямо під час урочистого проходження. Але об'єднавши зусилля з підрозділом, ви покращите свої результати. 

Терези
У першій половині дня варто зайнятися розбором документів і наведенням порядку на місці несення служби. Займіться усуненням недоліків, щоб не виникло проблем із військовим комендантом. 

Скорпіон
У першій половині дня ви зможете отримати потрібне рішення від командира бригади. Намагайтесь використати ситуацію, що склалася, собі на благо. 

Стрілець
Цей день буде складним і принесе багато клопотів. Намагайтесь не приймати кардинальних рішень і не ризикувати вашим авторитетом і підлеглих військовослужбовців. У другій половині дня ви зможете розв'язувати свої проблеми завдяки силі культурно-просвітницької роботи. 

Козоріг
У першій половині дня ви зможете вирішити відразу кілька важливих службових питань. Не бійтесь змін, приймайте рішення, не роздумуючи. Навіть якщо це переведення в інший рід військ.

Водолій
У першій половині дня можливі труднощі в комунікації зі стройовою частиною. Не слід проявляти грубість і неповагу в діалозі. Ви можете зіпсувати свою репутацію і здобути невиправдане стягнення.

Риби
Вранці на вас чекає приємна зустріч зі старим бойовим побратимом. Не варто змішувати робочі та особисті стосунки, інакше може виникнути проблема. Нестатутні взаємовідносини між військовослужбовцями не вітав ще жоден командир.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток