Армійський гороскоп на 31 березня 2021 року

30.03.2021
Армійський гороскоп на 31 березня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Вам варто звернути увагу на здоров'я. Після польового виходу варто приділити максимум часу відпочинку. Не намагайтеся все встигнути. І не варто нікуди поспішати. 

Телець
Для вас настав ідеальний час для того, щоб витратити левову частку вашого грошового забезпечення. Постарайтеся йти на компроміс зі своїми близькими.

Близнюки
Цього дня варто звернути увагу на своє ставлення до побратимів —
можливо поводитися занадто різко. Уникайте ворожих провокацій і конфліктних ситуацій.

Рак
Саме в цей день ракам належить ухвалити важливе рішення щодо плану господарської діяльності підрозділу. Намагайтесь розподілити обов’язки між підлеглими порівну.

Лев
У цей день левам варто за можливості не покидати розташування військової частини. Не найкращий час для гучних гулянь.

Діва
Будьте наполегливіше, проявляйте ініціативу і сьогодні ви зможете зламати хід бою на свою користь. Зірки радять не боятися нових пропозицій і побільше ризикувати в цей день.

Терези
Цей день стане справжнім випробуванням на міцність: саме сьогодні ви зможете підкорити усю смугу перешкод. Проявіть твердість і всі проблеми підуть самі собою.

Скорпіон
Вас чекає продуктивний день. Повністю розслабитися не вийде — адже командир пильно слідкує за вами. Можливі несподівані зустрічі, які дадуть відповіді на багато питань.

Стрілець
День стане найспокійнішим за весь тиждень. Оптимальним рішенням стане присвятити цей час самоосвіті. Ознайомтесь зі стандартами НАТО чи «мілітарною історією» на Армія FM.

Козоріг
Будьте менш вимогливі до колег по службі: вміння знайти точки дотику дозволять уникнути сварок і поганого настрою. Подбайте про якісний відпочинок з близькими та рідними.

Водолій
Постарайтеся налагодити відносини з найріднішими. Можливо, ви колись їх образили. Не затримуйтесь після вечірнього шикування в розташуванні військової частини.

Риби
Саме час почати планувати літню відпустку. Цей день дозволить розібратися у своїх бажаннях і спроможностях вашої родини.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток