Армійський гороскоп на 31 грудня

30.12.2019
Армійський гороскоп на 31 грудня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати свій день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
31 грудня Овни прокинуться з криком: Як?! Річ у тому, що кожен Новий рік настає для Овнів абсолютно несподівано: яке тут свято, коли така кількість невирішених бойових завдань?!

Телець
Ви переконані, що Новий рік потрібно святкувати традиційно. Саме тому Тельці купують зелений горошок 1 грудня, а 25 закінчує прикрашати бліндаж і чистити спорядження.

Близнюки
Ви будете думати, що ніхто не вміє як слід святкувати Новий Рік. Саме тому Близнюки потай напишуть розпорядок цього дня для підрозділу на свій лад.

Рак
Ви вважаєте Новий рік виключно сімейним святом, тому саме в цей день постраждають всі ваші побратими. Раки впевнені, що після бою курантів треба виголошувати тости й співати святкових пісень в колі близьких людей.

Лев
В Новий рік Левам хочеться блищати на тлі загальних шикувань та веселощів, тому гостям доведеться танцювати й реготати, хочуть вони того, чи ні. А хто буде сачкувати, нарветься на стягнення.

Діва
Ви ввічливо досидите до першої години ночі, а потім вирушите спати. Свято буде вранці. Коли Діви безжально піднімуть весь підрозділ о 7 ранку і радісно будуть вручати підготовлені подарунки

Терези
Ваги в Новий рік впадуть в депресію. Тому що ви чекала чарівну казку, а опинились у святковому наряді. Абсолютно несхоже на гарне новорічне кіно. Саме тому ви проведете свято зі смартфоном в руках.

Скорпіон
Ви будете вдавати, що Новий рік для них не має ніякого значення: подумаєш, свято. Саме тому за святковим столом ви опинитесь в останній момент. І веселитися почнете теж пізніше за весь підлеглий особовий склад.

Стрілець
Після бою курантів Стрільці зникнуть годинки на чотири. А під ранок повернуться: абсолютно щасливі й начебто, тверезі, що поведе за собою довгий допит від командира і побратимів. 

Козоріг
Ви проведете святковий день планомірно та спокійно. Вже все розплановано і рапорт на відпустку підписаний командиром. Новий Рік у теплих краях ви вже собі забезпечили.

Водолій
Ви дійсно отримує від цього свята задоволення. Святкове вбрання ви вже обрали, а салати різати вам і не треба. Компанія близьких та побратимів вже буде чекати вас у постійному місці дислокації підрозділу.

Риби
Ви будете намагатись влаштувати ідеальний Новий рік, але можливо це не вийде. Тому що хто-небудь обов'язково прийде в пікселі, а хтось в парадній формі одягу. Тож не нервуйте і просто отримуйте задоволення від свята.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток