Армійський гороскоп на 31 січня

30.01.2020
Армійський гороскоп на 31 січня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати свій день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Зірки не радять покладатися на Фортуну. Віра у "праву справу" не врятує, якщо ви або ваші підлеглі недбало чи неуважно виконуватимете поставлені вищим керівництвом завдання. Тому не забувайте  про військову дисципліну.

Телець
Зірки в цей день віщують успіх у службових справах. Планами та ідеями поділіться із командиром — і реалізація ваших найсміливіших проєктів не забариться.

Близнюки
Астрологи рекомендують трохи відпочити. Візьміть відпустку за сімейними обставинами.  А якщо командиру конче потрібна ваша присутність на робочому місці, то хоча вечір присвятіть улюбленим справам.

Рак
Скористайтесь нагодою дізнатися щось нове, і не лише у військовій сфері. Це неодмінно допоможе зреагувати на нові службові виклики.

Лев
Втілюйте заплановане, навіть якщо вище керівництво чинить перепони на шляху. Якщо вам не підписують рапорт із першого разу, наполягайте, адже зорі сьогодні на вашому боці.

Діва
Хто звик діяти за інструкціями та не відступати від плану Цей день нагадає не лише про вашу любов до рідної землі, а й, власне, чому ви обрали стежку її захисту. Сьогодні вам властиві неспішне прийняття рішень і глибоке розуміння військової тактики.

Терези
Сьогодні ваш талант бути мотиватором знадобиться, як ніколи. Адже тільки натхненні та сильні духом здатні вистояти у вирі непередбачуваних обставин та досягти успіху.

Скорпіон
День потребуватиме швидкого вирішення бойових завдань. Під час планування стратегії зверніть увагу на факти та прорахуйте наперед наслідки.

Стрілець
Сьогодні варто взятися за покращення військової виправки та інтелектуальний розвиток. Тим, хто займається розумовою працею,  не завадить затриматися на службі, щоб завершити недопрацьоване.

Козоріг
Доля приготувала для вас невеличку смугу перешкод, тож будьте готові перевірити не тільки свою фізичну, а й психологічну підготовку. 

Водолій
Ви будете дуже дратівливим, тож сьогодні не плануйте нарад, зустрічей та важливих перемовин. Згадайте прийоми психологічного розвантаження, а якщо спроби будуть невдалими, зверніться за допомогою у відділ морально-психологічного забезпечення.

Риби
Не потурайте своїм примхам на шкоду здоров'ю або службовому становищу. Ви можете нашкодити своїй професійній репутації, тому будьте обережними у словах і вчинках.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток