Армійський гороскоп на 4 червня 2021 року

03.06.2021
Армійський гороскоп на 4 червня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА? Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Ви можете отримати сьогодні безліч запрошень і від побратимів, і родичів, за вами скучили і жадають живого спілкування. Однак цього понеділка від подібних заходів варто ввічливо відмовитися, щоб зранку не боліла голова.

Телець
За гороскопом на сьогодні, вам варто докласти певних зусиль і зайняти зрештою свою вогневу позицію. Це стосується не тільки роботи, але й особистого життя.

Близнюки
Ви напевно будете завалені різними наказами та завданнями, і осилити все виявиться не під силу. Саме час покликати колег на підмогу. Навряд чи на ваше прохання відреагують відмовою.

Рак
Вам варто проявити сьогодні увагу до отриманих пропозицій. На початку робочого тижня вони можуть відкрити нові горизонти до отримання чергового військового звання. 

Лев
Понеділок цього тижня —
дуже сприятливий день для Левів, які володіють рішучістю і здатні діяти самостійно у складній бойовій обстановці. Сьогодні у вас буде шанс проявити себе.

Діва
Вам сьогодні обов'язково посміхнеться удача, якщо ви знайдете гідне застосування вашій військово-обліковій спеціальності. Сплануйте ваш день і визначте головні його цілі, життя здасться вам повною чашею.

Терези
Вам варто відмовитися сьогодні від будь-яких нових заходів з бойової підготовки. Всі райдужні перспективи, які будуть пропонувати вам на цей день, в кращому випадку виявляться просто нездійсненними. Як варіант, спробуйте перенести грандіозні плани вже на завтра.

Скорпіон
Перший робочий день тижня у вас має знак справедливості та захисту прав. Однак будьте уважні, не поспішайте сьогодні з висновками і звинуваченнями, а краще зверніться до військового юриста у вашій частині.

Стрілець
Зірки обіцяють вам на цей день відповідальну і важливу бойову місію, при виконанні якої вам ніяк не обійтися без підтримки гарного тилу. Можливі різкі перепади настрою, тому провести вечір краще в компанії сім’ї.

Козеріг
Для вас понеділок напевно буде надзвичайно спекотним в емоційному плані. Якщо ви не захочете загладжувати провину перед оточуючими, то ризикуєте отримати службове стягнення.

Водолій
Вам варто сьогодні зробити акцент на спробах налагодити особисте життя та упорядковувати свої стосунки з другою половиною вашої снайперською пари. У будь-якій суперечці постарайтесь знайти істину.

Риби
Сьогоднішній день може здатися вам справжнім іспитом зі стройової підготовки. Залежно від того, як ви його пройдете, і будуть розвиватися подальші події. Уникайте кардинальних змін в будь-яких областях своєї професійної діяльності.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток