Армійський гороскоп на 4 грудня 2020 року

03.12.2020
Армійський гороскоп на 4 грудня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

 

 

У вас накопичилося багато питань, отримати відповіді на які ви зможете  у військового юриста. Можливо, сьогоднішні події допоможуть розкласти все по поличках. 

Телець

На вас чекає нелегкий день. Можливо, обставини змусять виправдовуватися за свої вчинки, відстоювати свою точку зору або ж просто червоніти перед керівництвом. 

Близнюки

Вам варто задуматися про своє здоров'я. У цей день зірки попереджають про високий ризик травматизму, причому небезпека підстерігатиме в неочікуваних місцях. Спробуйте уникнути сьогодні масових шикувань і заходів. 

Рак

Ви останнім часом потрепаєте від надлишку інформації і потребуєте новинного детоксу. Сьогодні краще не прогулюватись територією військової частини, а вечір провести наодинці.

Лев

Вам зірки пророкують насичений і дуже яскравий день. Цікаво, що зробите його таким Ви самі, за що також отримаєте подяку від побратимів і щасливі усмішки від близьких. 

Діва

Вам необхідно задуматися про раціональне проведення свого позаслужбового часу. Постарайтеся сьогодні чітко окреслити для себе кроки на найближче майбутнє. 

Терези

Останнім часом вам здається, що від вас відвернулися близькі і рідні. Сьогоднішній день доведе зворотне. Ви отримаєте несподіваний, але дуже приємний подарунок від другої половини вашої снайперської пари.
Скорпіон

Останнім часом ви відчуваєте істотне емоційне напруження, яке негативно впливає і на самопочуття, і на продуктивність. Постарайтеся не впадати у відчай, а краще зверніться за порадою до фахівця з морально-психологічного забезпечення.

Стрілець

Сьогодні можливі конфлікти через надмір емоцій у ваших опонентів. Постарайтеся зберігати холодний розум і не попадатись на емоційний гачок.

Козоріг

У цей день зірки обіцяють успіх у військовій кар’єрі. Ваші зусилля будуть високо оцінені. Але перш ніж ухвалювати якесь рішення, добре подумайте. 

Водолій

У вас можливе несподіване фінансове поліпшення. Це може бути премія, матеріальний подарунок, виграш у лотерею та інше. Тож не буде зайвим завітати до військових фінансистів.

Риби

Представникам цього знака варто сьогодні замислитися про своє здоров'я, зокрема режим дня і харчування. Варто долучатись до ранкової зарядки у вашому підрозділі та відкласти вечірні перекуси.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток