Армійський гороскоп на 4 серпня 2021 року

Армійський гороскоп на 4 серпня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогодні обставини складуться таким чином, що від вас вимагатимуть швидкого прийняття стратегічних рішень. Саме вони і допоможуть Вам проявити себе у ролі лідера.

Телець

Вам слід максимально зосередитися на важливих службових справах, і найближчим часом на вас чекає довгоочікуваний відпочинок.

Близнюки

Найближчим часом на вас чекають нові знайомства та зміна оточення. Можливо слід готуватися до термінового відрядження.

Рак

Сьогодні надзвичайно важливо відділити власні переживання від службових скрав. Інакше – вони можуть стати причиною непорозумінь з командиром.

Лев

Сьогодні на вас чекає нагода отримати відпочинок. Надайте перевагу фізичній активності. 

Діва

Приготуйтеся до вельми нелегкого періоду, сповненого суперечливих почуттів, розчарувань і тривог. Вам як ніколи знадобиться підтримка рідних та побратимів.

Терези

Не будувати насичених планів на день, адже є ймовірність, що термінові накази можуть їх перекреслити. Надайте перевагу виконанню службових обов’язків належним чином.

Скорпіон

На Вас чекає ціла купа приємних і неймовірно яскравих подій. Намагайтесь не дати командиру приводу для зауважень, і тоді день пройде просто чудово.

Стрілець

Сьогодні Вам буде важко організувати себе. Спробуйте присвятити цей день власним інтересам.

Козеріг

Ваші службові Ініціативи, які будуть здаватися вам мало не геніальними, можуть бути прийняті критично військовим колективом.

Водолій 

Спробуйте спрямувати надлишок енергії на вирішення стратегічних завдань або на поліпшення своєї фізичної форми. Результат не змусить себе довго чекати.

Риби 

Не скупіться на усмішку, доброзичливість та увагу до побратимів. Адже дружня атмосфера в колективі спонукає до успішного виконання бойових завдань.