Армійський гороскоп на 5 лютого 2021 року

Армійський гороскоп на 5 лютого 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше спланувати свій день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Виявіть належну повагу до близьких, а вони, своєю чергою, допоможуть вам у реалізації оригінальних ідей. Аби ваші минулі проблеми по службі не повторилися, необхідно зробити висновки із власних помилок.

Телець
Почуття власної переваги може зашкодити повноцінному спілкуванню. Неясні думки нарешті знайдуть форму, і все стане на свої місця. Нехай ваше поважне військове звання не руйнує людину всередині.

Близнюки
Настають напружені жнива на службі. Якщо знадобиться допомога, можете розраховувати на друзів і близьких. Нові службові знайомства відкриють перед вами блискучі перспективи. 

Рак
Захистіть себе від непотрібних зустрічей і зайвих людей
спілкування з ними може несприятливо відобразитися на вашому самопочутті. Не додавайте клопотів лікарю в санчастині.

Лев
Не слід поспішати з висновками, а тим більше з рішеннями, наскільки б ясною вам не здавалася ситуація. Дослухайтеся до голосу своєї інтуїції, вона підкаже, як діяти.

Діва
Намагайтеся не допускати суперечок, особливо серед підлеглого особового складу. Ваші результати безпосередньо залежатимуть від завзятості та працьовитості. Родичі можуть спантеличити вас своїми проблемами.

Терези
Ретельно аналізуйте події, що відбуваються, спираючись на життєвий досвід і логіку. Не звертайте уваги на чужі амбіції, та постарайтеся утриматися від відкритої критики колег по службі.

Скорпіон
Проблемою цього тижня може виявитися погана підготовка до здійснення власних планів. Виявіть обережність у розмові з тими, від кого залежить реалізація задуманого. Не допустіть втрати мотивації серед підлеглого особового складу.

Стрілець
Навіть якщо ситуація спонукає до відвертості, не піддавайтеся на провокацію. Це може потім погано закінчитися для вашої службової кар’єри.

Козоріг
Сконцентруйтеся на розв'язанні наявних проблем, а також зробіть усе можливе, щоб не виникли нові. Зайва розсудливість не зіпсує вам репутацію, тож не приймайте поспішних рішень

Водолій
Обставини сприяють гармонізації відносин із начальством. Небажано відхилятися від намічених цілей, якою б великою не була спокуса. У деяких ситуаціях слід виявити такт і терпіння
колеги по службі й друзі оцінять це по заслузі. 

Риби
На вас очікує значний кар’єрний стрибок. Будьте тверді у своїх намірах. Вас можуть підвести або заплутати. Це виявиться серйозним випробуванням для вашого самолюбства й авторитету серед співслужбовців.