Армійський гороскоп на 5 вересня

05.09.2019
Армійський гороскоп на 5 вересня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Командирські рішення мають сьогодні обдумуватися декілька разів. Не приймайте рішення зопалу. 

Телець
Тельцям піхотинцям потрібно показати свій професіоналізм на службі. Все що буде заважати гоніть стороною.

Близнюки
Тягніть свою дупцю в зал, адже не за горами здача фізо! 

Рак
Сьогодні Раки, які перебувають на командирських посадах будуть в гарному настрої. Тому, особовий склад, порада – уникайте з ними будь-яких конфліктів і розбіжностей. Якщо у раків будуть якісь дилеми, поділіться тривогою з побратимом і все стане на свої місця.

Лев
Леви, ви ще сумніваєтеся чи підписувати контракт чи ні? Так от сьогодні крайній день для того, аби ви визначилися, адже вже завтра за вас може це зробити хтось інший.

Діва
Діви сьогодні вас врятує терпіння і витримка! Адже пахне нарядом на вихідні.

Ваги
В першій половині дня терези будуть знаходитися в гармонії та спокої, а вже після обіду ви зрозумієте де знаходитесь. З’являться проблеми викликані помилками колег. А в армії як? Помиляється один — вигрібають усі. Тому швидко усувайте проблеми й відновлюйте свою гармонію.

Скорпіон
Військовослужбовцям-скорпіонам сьогодні цілий день заважатимуть нести службу домашні клопоти. Будьте пильними і нічого не проґавте, адже за хорошу роботу в кінці місяця буде очікувати премія.

Стрілець
Комунікабельність сьогодні врятує найзухвалішого бійця. А витримка і добре слово може зробити внесок до хорошої службової кар’єри.

Козоріг
Козерогам любителям всього тактикульного слід обходити стороною всі воєнторги та не зазирати на сторінки відомих військових брендів. Потерпіть, адже кошти знадобляться на щось корисніше. 

Водолій
Водолії! На вас чекає, навіть зачекалося кар’єрне зростання, тому будьте уважними, аби не пропустити момент слави. Бережіть всі свої документи й справно служіть батьківщині. 

Риби
На риб-капітанів чекає відпочинок, але робота нікуди не подінеться. Тому вам доведеться поєднати все приємне зі службою. На риб-сержантів чекають кардинальні зміни.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток