Армійський гороскоп на 6-7 червня

05.06.2020
Армійський гороскоп на 6-7 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Представникам цього знака зірки пророкують досить насичені вихідні. Ймовірно, зранку ви будете займатись парко-господарськими справами, а ввечері зможете відпочити й перевести дух. 

Телець

Вам гороскоп обіцяє вихідні, насичені тривожними відчуттями. Ви перебуваєте в очікуванні чергового обстрілу. Не бійтеся і не нервуйтеся — у вас все вийде, тому що Всесвіт на вашому боці.

Близнюки

Представники цього знака зодіаку зможуть нарешті як слід відпочити від службових буднів. Не перевантажуйте себе. Вихідні стануть для вас часом спокою.

Рак

Ви дуже довго не могли знайти душевний комфорт і спокій. Над вами, немов грозова хмара, нависла низка неприємностей і турбот підлеглого особового складу, але  у вихідні це коло розірветься. 

Лев

Ті, хто народився під цим знаком, не повинні розслаблятися у ці вихідні. Приділіть час побутовим проблемам в розташуванні підрозділу, оскільки їх могло накопичитися досить багато. 

Діва

Ви повинні звернути увагу на своє здоров'я. Ви не зможете повноцінно й активно працювати, якщо не завітаєте до військового шпиталю. Поліпшивши самопочуття, вдасться сконцентруватися на важливих справах.

Терези

Подумайте над тим, кого ви раніше могли роздратувати або образити. Ці військовослужбовці зачаїли злість. І якщо не розрубати цей вузол просто сьогодні, наслідки можуть бути вкрай непередбачуваними. 

Скорпіон

Представникам цього знака гороскоп підготовував сюрприз. Ви нарешті потрапите на той полігон, де мріяли побувати ось уже кілька місяців. Безумовно, зірки не обіцяють, що все пройде легко, але при цьому результат буде того вартий.

Стрілець

Ви ухиляється від серйозних розмов із командиром, хоча самі розумієте їх неминучість. Це негативно впливає на вашу самооцінку, емоційний настрій і ставлення оточуючих до вас.

Козоріг

Зараз практично вирішується ваша доля на найближчий час. Від багатьох факторів буде залежати те, як вам належить діяти далі на полі бою. Ідіть за покликом серця — воно ніколи вас не обманювало. 

Водолій

Представникам знака буде здаватися, що у них забрали довірену зброю, але це насправді не так. Ви просто позбулися тягаря, який тиснув на вас багато років і не дозволяв рухатися далі. 

Риби

Не поспішайте робити оборонні закупівлі — вони можуть вилитися у величезні витрати, які, до того ж, не будуть виправдані. Краще приділіть час спілкуванню з близькими й рідними.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток