Армійський гороскоп на 7 липня

06.07.2020
Армійський гороскоп на 7 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам цього вівторка зірки обіцяють смугу перешкод. Найскладніша ситуація вимагатиме від вас витримки, почуття такту і розуміння, а також уміння слухати і йти на поступки.

Телець

Саме час втілити в реальність ваші грандіозні плани, що стосуються рапортів на відпустку і відпочинку з рідними. Сьогоднішній день буде вдалим для купівлі квитків і побудови маршруту, вибору готелів і попутників. 

Близнюки

Ймовірно, сьогодні вам таки вдасться знайти правильний підхід до примирення з командиром. Стратегічно збудовані відносини дозволять вам не тільки виграти час, а й набути досвіду.

Рак

Ви відчуєте сьогодні потяг до пригод, подорожей і нових вражень, що дозволить вийти за межі розташування військової частини. Не стримуйтеся в цьому, відшукайте спосіб викроїти кілька вихідних для себе і близьких.

Лев

Ймовірно, турботи заважають вам об'єктивно оцінювати ситуацію як на полі бою, так і в особистому житті. Займіть нейтральну позицію і відкладіть на якийсь час ухвалення важливих рішень.

Діва

Вам варто відмовитися сьогодні від іміджу зразкового військовослужбовця. Облиште надмірну принциповість і досить скоро ви переконаєтеся, що навіть зроблений через силу крок приносить дивіденди.

Терези

Ви можете сьогодні сміливо насолоджуватися тишею на лінії фронту. День буде сприятливим для читання, самоосвіти, нових і корисних знайомств. Точно не варто витрачати час на бездіяльність.

Скорпіон

Ви будете завалені наказами та директивами від командира бригади. Осилити все буде завданням не з легких. Тому саме зараз час звернутися до оточення за допомогою.

Стрілець

Вам, мабуть, саме час взятися за побутовий благоустрій у рідному підрозділі, повернутися до питань нерухомості, ремонту або оренди житла.

Козоріг

Робочий день може виявитися сьогодні надмірно важким. До того ж вам варто чекати на непроханих представників військової служби правопорядку та комендатури.

Водолій

Цього вівторка вам краще відкласти нові справи та плани. Навряд чи сьогодні вам вдасться влаштувати тренування зі стройового вишколу після насичених вихідних. Не наламайте дров, якщо справа варта, вона неодмінно вас почекає.

Риби

Ви можете розраховувати на довгоочікуваний відпочинок, який не вдався у минулі вихідні. Він стане своєрідною винагородою за гарну службу на бойовому чергуванні.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток