Армійський гороскоп на 9-10 травня

08.05.2020
Армійський гороскоп на 9-10 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу"

 

 

 

 

 

Овен
 Вам слід бути якомога обережнішими, щоб не травмувати близьких. Гарненько подумайте, перш ніж вчергове боронити свої  позиції, адже ваша категоричність може не на жарт уразити людей, які вас оточують. 

Телець
Сьогодні найкраще відкласти рутинні службові справи і взятися за творчість. Налаштуйтеся на позитивну військову хвилю та проведіть спокійний день із найближчими вам людьми. 

Близнюки
Сьогодні варто гарненько проаналізувати інформацію, яку ви отримували останнім часом зі штабу. Ретельно перевірте її достовірність і зробіть правильні висновки. 

Рак
У вихідні вам необхідно звернути увагу на людей, які потребують допомоги. Можливо, ви регулярно відмовляєте побратимам або родичам. Зараз найкращий момент для проявів альтруїзму.

Лев
Ви нарешті зможете хоча б ненадовго видихнути та набратися сил перед новим, важким тижнем на фронті. Попри величезну кількість роботи, яку необхідно виконати, вихідні пройдуть досить спокійно та мирно. 

Діва
Ви остаточно загнали себе в глухий кут і самі не розумієте мотивації власних вчинків. Подумайте над тим, чому ви обрали військову службу? Адже відновлювати зруйноване буде нелегко.

Терези
У вихідні вам посміхнеться удача — на вас чекає винагорода за проявлені мужність та героїзм. Не поспішайте витрачати ці гроші на різні дрібниці. Краще поміркуйте, куди їх вигідніше вкласти. 

Скорпіон
У вас будуть насичені приємними турботами вихідні. Постарайтеся не звертати уваги на карантин та накази, щоб не зіпсувати собі настрій. Краще акцентуйте увагу на близьких, які потребують вашої підтримки та хорошого слова.

Стрілець
Сьогодні у вас все буде буквально падати з рук. Ініціативи не будуть схвалені командиром і оточенням, колеги не зможуть підмінити вас у чергуванні, а довгоочікуваний прибуток так і не з'явиться на горизонті. Задумайтесь — можливо, ви зробили щось не так?

Козоріг
У вихідні вам краще подбати про своє здоров'я. Не запускайте хронічні хвороби, адже дуже скоро вони можуть нагадати про себе серйозними наслідками. Чудовий час для того, щоб завітати до санчастини.

Водолій
Вам пощастить на романтичні пригоди. Висока можливість зустріти військовослужбовця протилежної статі, що переверне ваше життя з ніг на голову. 

Риби
Сьогодні ви зможете проявити свої лідерські якості у різних сферах. Вам вдасться як налагодити контакт з колегами та переконати їх у своїй правді, так і без проблем зібрати підрозділ на нараду.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток