Армійський гороскоп на 9 червня

Армійський гороскоп на 9 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам в цей період ймовірно знадобиться допомога близьких, побратимів або знайомих. Звернувшись до них проханням, ви обов'язково отримаєте позитивну відповідь.

Телець

Будьте сьогодні пильними, як справжній розвідник,  і не керуйтеся емоціями. Ви ризикуєте сьогодні потрапити у тенета палкого кохання. Все б нічого, от тільки почуття можуть виявитися лише тимчасовою симпатією. 

Близнюки

Вам у вівторок цього тижня можна сміливо взятися за вирішення проблем вашого батальйону, накопичених справ і робочих питань, не зайвим буде також поправити свої взаємини з колегами. 

Рак

Зірки обіцяють вам невеликі ускладнення в стосунках з командиром, конфлікти можуть виникати на рівному місці. Однак, якщо ви поведете себе гідно і не станете рубати з плеча, непорозуміння швидко владнаються.

Лев

У першій половині дня ви можете відчути себе недостатньо впевнено і бадьоро. Сумніви спробують відвернути вас від планомірного несення служби. Якщо вам так і не вдасться прогнати їх, просто почекайте. 

Діва

Ви готові сьогодні сміливо кидатися у вир польової романтики і любовних романів. Чому б і ні. Зовсім не виключено, що нові відносини деяких приведуть до міцних шлюбних стосунків.

Терези

Тих, хто народився сьогодні під знаком Терезів, у всіх починаннях підтримає снайперська пара, що виявиться як ніколи до речі. Приступаючи сьогодні до важливої справи, знайте, що у вас є на кого покластися.

Скорпіон

Ви сьогодні можете стати прикладом для усього особового складу. Ви будете почувати себе добре як у фізичному, так і в емоційному плані. Також зірки всіляко сприятимуть просто приємному проведенню часу.

Стрілець

Не виключено, що сьогодні військовий колектив або знайомі зіграють вкрай важливу роль у вашому житті. На жаль, не обов'язково позитивну. Тому не варто розголошувати подробиці вашого особистого життя і почекайте з бажанням похвалитися успіхами.

Козеріг

Ви сьогодні буквально позбавлені права на помилку. Будь-які невлучні постріли, невірно підібрані слова і навіть думки можуть призвести до непоправного. Протягом дня варто придивитися до свого робочого графіку.

Водолій

У вас сьогодні розіграється справжній день відкритих дверей у росташуванні підрозділу, який посприяє зближенню з друзями і родичами. Будуйте разом нові плани і проекти, мрійте, продовжуйте обмірковувати своє найближче майбутнє.

Риби

Зірки пророкують сьогодні вам важливість такого фактора, як "друге дихання". Знайдіть в собі сили винести тимчасові негаразди і найближчим часом ви самі здивуєтеся, як стрімко підуть вгору ваші успіхи у військовій кар’єрі.