Армійський гороскоп на 9 вересня 2020 року

Армійський гороскоп на 9 вересня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам вкрай важливо в розпал робочого тижня зберігати душевну рівновагу. Не дозволяйте підлеглому особовому складу каламутити воду вашого внутрішнього світу і вводити вас в різного роду оману.

Телець

Цим військовим час уважніше придивитися до пропускних списків на КПВВ. Не потрібно поспішати з висновками і аж надто відкриватися сьогодні незнайомцям або випадковим попутникам.

Близнюки

Перестаньте зациклюватися на недоліках у вашому взводі, куди важливіше зараз простежити за власними помилками. Незайвими для вас будуть сьогодні прибирання та розв'язання побутових проблем.

Рак

Творчий підхід цих рядових до вирішення нагальних завдань припаде сьогодні до душі не кожному полковнику. Є високий ризик, що ваші конкуренти та заздрісники спробують вставити вам палиці в колеса.

Лев

Представникам цього знаку варто приготуватися сьогодні до різких стрибків графіка нарядів на роботи і дещо надмірної активності дня. Середа буде насиченою подіями позитивними та не дуже.

Діва

Ймовірно, деякі побутові питання здадуться сьогодні морякам непосильними, але ви не опускайте рук, ви впораєтеся, якщо попросите про допомогу побратимів.

Терези

Вам потрібно проявити сьогодні підвищену увагу на дорогах під час водіння БТРу. Можливі непередбачені труднощі у вигляді фінансових розтрат і боргів. Складний період не буде довготривалим.

Скорпіон

Цим військовослужбовцям важливо знайти сьогодні підхід до вищого керівництва вашої військової частини. Знайдіть шляхи, щоб вказати на унікальність та потенційні можливості ваших ідей, проєктів, інакше вони так і залишаться в тіні.

Стрілець

Вас напевно засмутять деякі події цієї середи, проте кожну ситуацію важливо розглядати під іншим кутом і намагатися знайти користь. Найважливіші стратегічні плани та оборонні закупівлі краще відкласти на кінець тижня.

Козеріг

Сьогодні репутація цих бійців залежить від того, наскільки швидко ви зможете орієнтуватись на полі бою. Про себе нагадають давні друзі, можливо, навіть ті, хто з тих чи інших причин вирішив з вами не спілкуватися.

Водолій

Сухопутні війська можуть розраховувати на простий, світлий день в режимі тиші. Багато питань залишиться без відповіді, але це абсолютно не буде для вас проблемою.

Риби

Цієї середи у вас може виникнути безліч непередбачених і досить напружених ситуацій, в епіцентрі яких буде ваша премія та грошове забезпечення. Запорука успіху сьогодні — ваша скромність.