Армійський гороскоп на 9 жовтня 2020 року

08.10.2020
Армійський гороскоп на 9 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогодні вам слід подбати про своє здоров'я. Ви дуже втомилися і зовсім себе не берегли. Добре відпочиньте, або навіть завітайте на консультацію до санчастини.

Телець

Вам слід присвятити себе роботі. Постарайтеся поговорити зі своїми побратимами, оскільки у них накопичилося безліч питань. Вечір проведіть із близькими.

Близнюки

Припиніть усе контролювати. Повірте, підлеглі офіцери здатні впоратися із завданнями без вашої допомоги. Краще витрачайте час і енергію на стратегічне планування.

Рак

Цей день приготував для вас смугу перешкод. Попри те, що ваші справи йдуть угору, — ситуація складна. Не говоріть зайвого, вас дуже уважно слухають ворожі розвідники.

Лев

Останнім часом ви берете на себе занадто багато чужих посадових обов'язків. Ваші друзі сумують за вами, тому приділіть їм увагу.

Діва

Попри те, що вчорашній день закінчився невдало, ви повинні бути в бойовій готовності. Сьогодні від роботи ви отримаєте задоволення і безліч позитивних вражень.

Терези

Сьогодні слід повністю присвятити день собі та своїй внутрішній рівновазі. Вам треба відпочити та поговорити з військовим психологом.

Скорпіон

Приділіть увагу сімейному підрозділу. Вони потребують вашої турботи. Останнім часом берете на себе занадто багато відповідальності, а це негативно позначається на вашому емоційному стані.

Стрілець

Зірки приготували доленосну подію. Ви почуваєтесь невпевнено, і це бачить підлеглий особовий склад. Тож скористайтесь порадами нового знайомого щодо вашої поведінки.

Козоріг

Сьогодні ці воїни отримають безліч негативних відгуків про якість своєї служби. Не переймайтеся, це всього лише причіпки, які не мають нічого спільного з реальністю.

Водолій

Вам необхідно зустрітися з друзями. Сходіть у паб, відірвіться по повній і не шкодуйте грошове забезпечення на розваги.

Риби

Сьогодні варто спробувати щось нове. Відвідайте виставку чи музей, або ж опануйте новий вид зброї. Говоріть усе, що захочете, і постарайтеся добряче відпочити.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток