Армійський вісник: 3D радіолокатор, нова партія БРДМ, артснаряд "Квітник"

19.04.2020
Армійський вісник: 3D радіолокатор, нова партія БРДМ, артснаряд "Квітник"

Найновіші розробки військової техніки та озброєння, гарячі теми сектору оборони. Ми зібрали для вас все найцікавіше за тиждень у підсумковому випуску Армійського вісника.

 

 

 

 

 

 

Державне підприємство "Конотопський авіаремонтний завод "АВІАКОН", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", передало Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України черговий відремонтований вертоліт Мі-8МТВ-1.

Після капітального ремонту вертоліт знову готовий виконувати польотні завдання у складі миротворчих Місій ООН. Комплекс робіт, виконаний на "АВІАКОНі", дозволив значно розширити можливості застосування машини, в тому числі, виконання нічних польотів, польотів в складних метеоумовах та більш ефективно вести пошуково-рятувальні роботи.

В процесі капітального ремонту вертольоту фахівцями підприємства виконано також його серійну модернізацію. Зокрема, вертоліт оснастили комплектом додаткового обладнання для виконання польотів по міжнародним повітряним лініям, встановлено сучасне радіонавігаційне обладнання, забезпечено додаткове бронювання кабіни екіпажу та захист від керованих ракет з інфрачервоними головками самонаведення, встановлено авіаційний пошуковий прожектор та виконано адаптування світлотехнічного обладнання під використання окулярів нічного бачення.

Нагадаємо, минулого тижня "АВІАКОН" вже передав Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України 3 модернізованих вертольоти Мі-8 МТВ-1. Усі вони призначені для виконання завдань в рамках миротворчих Місій ООН.

***

«Науково-виробничий комплекс «Іскра» випробував радар 90К6Е для експорту в країни Близького Сходу.

3D радіолокатор кругового огляду, призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах.

Станцію також розглядають в інтересах Міноборони, однак її необхідно адаптувати під потреби наших військових. Вже є технічне завдання на доопрацювання даного виробу для Збройних Сил України.

***

Найбільший у світі турбогвинтовий вантажний літак Ан-22 “Антей” відновлює вантажоперевезення. 

Судно буде залучено до перевезеннях вантажів за програмою НАТО SALIS, Strategic Airlift International Solution. 

В компанії  «Антонов» відзначали, що “під час перевезення однакових вантажів, “Антей” більш економічно ефективний в порівнянні з “Русланом”.

Також Державне підприємство "Антонов", продовжує виготовлення літака Ан-178 для Міністерства внутрішніх справ Республіки Перу. 

Замовлена Перу конфігурація літака Ан-178 дозволятиме здійснювати перевезення особового складу кількістю в 100 осіб, пасажирів 80 осіб, доставлення вантажів до 18 тонн, евакуацію хворих до 40 осіб з можливістю надання медичної допомоги супроводжуючим медперсоналом.

***

Державне підприємство "Миколаївський бронетанковий завод", що входить до складу Державного концерну "Укроборонпром", передало Міністерству оборони України партію з 8 одиниць капітально відновлених броньованих розвідувальних дозорних машин з покращеними характеристиками БРДМ-2Л1.

В ході ремонту, фахівці підприємства оснастили БРДМ новими засобами навігації та зв’язку, встановили тепловізійну систему нічного керування та покращили розташування особового складу коштом бокових люків із посиленим бронюванням. що пришвидшує можливості десантування екіпажу.

Броньована розвідувально-дозорна машина  БРДМ-2 має підвищену прохідність та призначена для ведення розвідки, супроводження конвоїв, також слугує для розміщення спеціального озброєння.

***

У Центрі розмінування Командування Сил підтримки Збройних Сил України завершився курс підготовки фахівців за кваліфікацією «Водолаз-підривник».

З 2013 року на базі Центру розмінування близько 400 осіб пройшли навчання за спеціальністю «Водолаз». Частина з них здобула додаткову водолазну кваліфікацію «Водолаз-підривник». Для підготовки таких спеціалістів у Центрі розмінування створені всі умови.

Водолазний комплекс з озером та окремо обладнане озеро для проведення підривних робіт, що дозволяє проводити водолазні спуски та імітувати в реальних умовах позаштатні ситуації, які можуть виникнути з водолазом під час інженерно-технічних, аварійно-рятувальних, пошукових та підривних робіт.

***

Науково-виробничий комплекс "Прогрес" представив перспективну розробку — керований артилерійський снаряд з лазерним напівактивним самонаведенням типу "Квітник". 

Снаряд — готовий вражати із великою точністю такі цілі як: танки, броньовані машини піхоти, артилерійські гармати, нерухомі і рухомі, що розташовані відкрито або в укриттях. 

Після модернізації виробу практично отримано новий снаряд з новими якісними характеристиками, в першу чергу, це цифровий принцип обробки сигналу.

Внаслідок заміни російських комплектуючих, у головці самонаведення "Квітника" використовують лише 3 поверхи плат замість 10. Збільшена номенклатура систем, з яких снаряд може застосовуватися, дальність пострілу, завадозахищеність. Запроваджене цифрове програмування снаряду  перед пострілом. На підприємстві впевнені - "Квітник" набагато ефективніший ніж звичайні 155 та 152 мм снаряди, які використовують у ЗСУ.

Наразі у ДП НВК "Прогрес" повністю готові до проведення необхідних попередніх і державних випробувань "Квітника", а також серійного виробництва.  Підприємство очікує на замовлень від Міністерства оборони України.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток