Армійський вісник: контракт на ремонт танків Т-80УД, автомобіль KLTV Cargo Truck, БПЛА Skeldar V-200

28.02.2021
Армійський вісник: контракт на ремонт танків Т-80УД, автомобіль KLTV Cargo Truck, БПЛА Skeldar V-200

Найновіші розробки військової техніки та озброєння, гарячі теми сектору оборони. Все найцікавіше щотижня о 10:00 на хвилях Армія FM.

 

 

 

 


 

 

Укроборонпром на IDEX 2021 уклав контракт з Пакистаном на ремонт танків Т-80УД на 85,6 млн доларів. Також тривають перемовини щодо нових поставок українських танкових двигунів.

Нагадаємо, що у 1997-1999 роках Україна поставила Пакистану 320 танків Т-80УД.

***
Південнокорейський виробник автомобілів Kia представив на міжнародній виставці IDEX 2021 багатоцільовий новий легкий тактичний вантажний автомобіль KLTV Cargo Truck.

Концепція автомобіля Kia Light Tactical Vehicle розроблена у тісній співпраці з Управлінням програми оборонних закупівель Міністерства оборони Республіки Корея.

Модульне шасі дозволило Kia запропонувати модифікації зі стандартною і довгою колісною базою, у броньованому та неброньованому варіанті. Машина може використовуватися для розвідки, установки озброєння, обладнання зв'язку, розміщення мобільних майстерень та інших спеціалізованих машин. Автомобіль обладнаний чотиримісною кабіною. У транспортній версії може перевозити 10 солдатів з озброєнням. Виробництво KLTV розпочалось у 2016 році.

KLTV оснащений дизельним двигуном Euro 5 потужністю 225 к.с. та 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Вантажівка оснащена незалежною підвіскою, диференціалом підвищеного тертя, системою контролю тиску в шинах та кондиціонером.***
Воїни-резервісти харківської бригади територіальної оборони закладали вибухівку під шляхопроводи, ставили протитанкові мінні поля і розміновували місцевість.

Всі завдання занять з інженерної підготовки територіали відпрацювали з курсантами військової кафедри Дніпровського національного університету залізничного транспорту де готують фахівців Держспецтрансслужби. Воїни охоче поділилися знаннями, що засвоїли в бойових умовах чи здобули під час закордонного навчання.

***
Державна прикордонна служба України готує операторів протитанкових керованих ракетних комплексів мобільні застави будуть першими хто зустріне ворожі танки на кордоні.

Днями у Головному центрі підготовки особового складу ДПСУ, що у Черкасах, завершилась підготовка ще однієї групи операторів ПТРК.

Всі військові успішно засвоїли програму, склали заліки з використання озброєння, отримали відповідні свідоцтва та готові до виконання завдань з охорони державного кордону України.


***
Провідний європейський постачальник безпілотників гелікоптерного типу UMS SKELDAR використав виставку IDEX 2021, щоб оголосити про досягнення своєї флагманської платформи БПЛА Skeldar V-200 успішний автоматичний зліт і посадку на палубу корабля.

Раніше безпілотники працювали в допоміжному режимі з екіпажем, який вручну контролював зліт і посадку за допомогою джойстика або комп’ютерного управління. Тепер виконувати зліт і посадку можна простим натисканням кнопки. Платформа використовує лазерний висотомір та GPS для відстеження свого розташування та обчислення необхідного зменшення висоти для плавної та безпечної посадки.


 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток