Армійський вісник: навчання Noble Partner 2020, смертна кара в ДНР, Combined Resolve XIV

30.08.2020
Армійський вісник: навчання Noble Partner 2020, смертна кара в ДНР, Combined Resolve XIV

Найновіші розробки військової техніки та озброєння, гарячі теми сектору оборони. Все найцікавіше щотижня на хвилях Армія FM.

 

 

 

 

 

 

Протягом літа близько пів тисячі юнаків та дівчат відібрали харківські військкомати для проходження служби у Збройних Силах України за контрактом.

Карантинні обмеження та призупинення роботи промислових підприємств дали певний поштовх тим, хто довго думав над підписанням контракту з військом. Адже зазвичай влітку спостерігається відносно мала кількість охочих стати професійним захисником України.

Насамперед, харківські військкомати комплектують військові частини Сухопутних військ, ДШВ та морської піхоти, що залучаються до виконання завдань в районі проведення ООС.

***

Підрозділ батальйону позначення дій противника Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного днями вирушив до навчального центру Збройних сил США. Вже наступного тижня там розпочнеться багатонаціональне навчання Combined Resolve XIV.

Українським військовослужбовцям з МЦМБ вперше випала нагода виконувати навчальні завдання саме у складі підрозділу за межами власного полігону. Цього разу наші бійці мають нагоду повчитись виконувати спільні завдання разом з американськими колегами та представниками армій інших країн.

 

Бойовики «ДНР» запровадили смертну кару. ООН відомо про два випадки, коли «суд Донецької народної республіки» виніс смертний вирок, але їх ще не виконали .

В управлінні Верховного комісара ООН з прав людини припускають, що незалежних спостерігачів не пускають до вʼязниць на окупованих територіях, щоб приховати катування і жорстоке поводження щодо затриманих.

Також відомо, що мешканці окупованих територій не мають права самостійно обирати собі адвокатів, а «судові засідання» відбуваються у закритому режимі.

***

У Росії сформували резерв зі співробітників правоохоронних органів для допомоги Білорусі. Про це заявив президент РФ Володимир Путін.

«Російські сили не будуть використовуватися до тих пір, поки екстремістські елементи в Білорусі не перейдуть кордонів, не почнуть розбій», – попередив російський лідер. 

Водночас Путін підкреслив, що резерв був створений на прохання Олександра Лукашенка.

***

Українські морські піхотинці готуються до міжнародних навчань "NoblePartner 2020", які призначені для зміцнення регіонального партнерства, підвищення готовності та сумісності збройних сил країн Альянсу .

Головною метою навчань визначено сприяння підтримки стабільного та безпечного середовища в Чорноморському регіоні. 

Навчання Noble Partner 2020 триватимуть з 7 по 18 вересня, на військовому аеродромі Вазіані та полігоні Норіо. Загалом у багатонаціональному навчанні візьмуть участь понад 2700 військових з Грузії, США, Великої Британії, Польщі, Франції та України.

Президент відвідав місце дислокації Третього полку Сил спеціальних операцій імені князя Святослава Хороброго та поспілкувався з військовими.

Глава держави ознайомився з умовами проходження служби та штатним озброєнням вітчизняного виробництва, яким оснащений полк.

Володимир Зеленський підтримав ідею будівництва сучасного комплексу військового містечка на околиці Кропивницького зі штатно-посадовим житлом. Під час спілкування з іноземними військовими інструкторами Президент України подякував за допомогу, а також підтримку суверенітету й територіальної цілісності України та зауважив, що участь іноземних інструкторів у підготовці військових підвищує бойові навички українських воїнів та рухає нашу армію до НАТО.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток