Борис Кутовий:«Мої книги про те, що дає нам змогу йти до перемоги»

08.07.2020
Борис Кутовий:«Мої книги про те, що дає нам змогу йти до перемоги»

Борис Кутовий сьогодні в прес-центрі Національної спілки журналістів України презентував дилогію «Листи здалеку». Автор книг - ветеран бойових дій на сході України, журналіст, офіцер Командування Об’єднаних сил Збройних Сил України та керівник проєктів з допомоги мирним мешканцям та дітям Донбасу. Про всі подробиці заходу в етері Армія FM розповіла Маріамна Маркевич.

 

 

Як зазначила кореспондентка, до дилогії Бориса Кутового входять дві концептуально пов’язані між собою книги «Листи здалеку» та «Повість про Срібну флейту». 

«Книги дилогії написані у формі тематично пов’язаних між собою листів-оповідань, що надіслані батьком з війни своєму  синові. Реальне місце їх написання та філософський підтекст приховано за низкою історичних алегорій та містичних образів. В оповіданнях  йдеться  про незвичайні події,  пригоди та зустрічі, що трапляються у численних подорожах літературного героя. Книга адресована широкій читацькій аудиторії»,- повідомила військова журналістка. 

Сам автор книг Борис Кутовий зазначає: «Мої книги саме  про те, що дає нам змогу долати труднощі та йти до перемоги складною дорогою. Про те, що робить людину – людиною. Книги - про… любов. Любов, яка складається із тисяч часток – як промінець світла відбивається і розквітає у спектрі.                                                                                                                                                                   Любов, яка  складається із багатьох маленьких, але дуже важливих поривів серця. Це любов до того місця, де ти виріс, це любов до твоїх близьких людей, любов до твоєї дитини, це любов до жінки, яка дає тобі сили жити. Це любов до твоєї рідної землі, рідної мови… З усього цього складається одна і нездоланна Любов заради і в ім’я якої людина може навіть свідомо віддати своє життя…»

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток